Rewal,25 czerwca 2007 – Już dziś rozpoczęły się dwumiesięczne wakacje Jej Perfekcyjności. Po kilkugodzinnym pobycie w Łodzi, dziś rano wyruszyła pociągiem, który dowiózł ją na miejsce pobytu.

Dwa miesiące wakacji Jej Perfekcyjność spędzi jak zwykle nad polskim morzem. Będzie bawić się w Rewalu ze znajomymi, zarazem kierować pracą regionalnej rozgłośni radiowej i uczyć młodzież.
– To już szósty raz w ten sposób spędzam miesiące letnie – wyznała na krótko przed odjazdem. – Ale nadal mi się to nie nudzi. Po prostu to lubię.
Przez dwa miesiące pobytu nad Morzem Bałtyckim, Jej Perfekcyjność nie będzie właściwie opuszczać Rewala. Być może wyjedzie na kilka jednodniowych wyjazdów, choć i to nie jest pewne. Pewne jest natomiast to, że do Warszawy wracać będzie także przez Łódź, gdzie zatrzyma się na przełomie sierpnia i września może nawet na kilka dni.
– Mam sentyment do tego miasta a poza tym mieszka tu sporo moich znajomych – wyznała.
W niedzielę około godzin 19:00 najbliżsi znajomi Jej Perfekcyjności – To i Ma wraz z jej współlokatorem Mi odprowadzili ją na przystanek autobusu firmy Polski Express, którym dojechała przed 22:00 do Łodzi. Dziś o 7:57 wyruszyła ze stacji PKP Łódź Kaliska w wielogodzinną podróż do Kołobrzegu, skąd odebrał ją czarterowy bus i zawiózł do Rewala. Jej Perfekcyjność planuje wrócić do Warszawy w okolicach 1 września.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!