Warszawa, 2 czerwca 2007 – Biorąc udział w wielkiej loterii fantowej w klubie Utopia, Jej Perfekcyjność wspomogła rehabilitację dwunastoletniej Angeliki Maliszewskiej, podopiecznej Fundacji Nasze Dzieci. Przy okazji wygrała odtwarzacz mp3 Creative MuVo v100.

Loterię zorganizował klub Utopia z Rotaract Club – do wygrania były cenne nagrody ufundowane przez sponsorów – od telewizji Viva, przez Noble Bank kończąc na projektantch mody. Kupon kosztował jedyne 10 zł i dzięki temu udało się ich sprzedać kilkaset tej nocy. Głównymi nagrodami była możliwość używania samochodów Smart Cabrio i Nissan Micra Cabrio przez weekend. Innymi nagrodami były kosze słodkości, szampan Moet&Chandon, kursy jazdy konnej, torebki znanych polskich projektantów oraz m.in. odtwarzacze mp3. Jeden z nich otrzymała Jej Perfekcyjność.
– Strasznie się ucieszyłem – powiedziała po otrzymaniu upominku. – Nigdy nie przypuszczałem, że numerek 95 będzie dla mnie szczęśliwy.
Jak podkreśliła w rozmowie z nami, miała w planach zakup mp3playera, więc tym bardziej nagroda ta „spadła z nieba”. Dodała przy tym, że może Creative MuVo v100 nie jest jej wymarzonym modelem, ale „darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby”.
– Poza tym mam do MuVo duży sentyment – powiedziała. – Model v200 był moim pierwszym odtwarzaczem empetrójek.
Jej Perfekcyjność jeszcze w trakcie imprezy przed losowaniem dziękowała Królowej Matce za zorganizowanie loterii. Podkreśliła, że jej zdaniem to pomysł godny naśladowania. Dodała, że bez chwili wahania wzięła udział w zabawie i od razu kupiła kupon loteryjny. Okazało się, że się opłaciło. Nagroda Jej Perfekcyjności była jedną z najgłośniej oklaskiwanych ze względu na liczną reprezentację jej znajomych w klubie tej nocy.
Jej Perfekcyjność nie od dziś znana jest ze swojego zamiłowania do pomagania innym. Przez wiele lat działała jako członek Polskiego Czerwonego Krzyża w strukturach młodzieżowych PCK i była jednym z certfikowanych Liderów Młodzieżowych PCK. Przez wiele lat prowadziła także aukcje charytatywne w lokalnej telewizji z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Plakat reklamujący loterię w klubie Utopia


Nagroda Jej Perfekcyjności.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!