Warszawa, 15 czerwca 2007 – Podówjna impreza urodzinowa rozpocznie się dziś około godziny 22:00 w centrum Warszawy. Świętować będą znajomi i przyjaciele Jej Perfecyjności – nie mogło więc zabraknąć i jej.

Ma i Da będą wspólnie świętować kolejne osiemnaste urodziny. Urodzili się bowiem tego samego dnia w odstępie kilku lat.
– To taki sympatyczny zbieg okoliczności – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Ozanacza to co prawda mniej okazji do imprezowania, ale za to wydarzenia te są jeszcze większymi świętami.
Jej Perfekcyjność nie chciała zdradzić co zamierza podarować Ma. Da bowiem otrzymał od niej skromny upominek już w ubiegły piątek – gdy ciut przed jego urodzinami przyjechały bliskie mu osoby, by zrobić mu swoją obecnością niespodziankę. Jak zdradziła Jej Perfekcyjność, kontaktowała się już z Ma i próbowała wyciągnąć od niego jakieś wskazówki co do tego, jaki upominek go najbardziej ucieszy, ale ten milczał.
– Ma to jedna z dwu najbliższych mi w Warszawie osób – wyznała Jej Perfekcyjność. – Dlatego chcę, żeby wiedział, że bardzo mi na nim zależy.
Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, Jej Perfekcyjność zamierza dodatkowo imprezować z Ma i jego partnerem To w sobotę! Nikt nie chcial potwierdzić nam tej informacji, jednakże z danych, jakie zebrali nasi dziennikarze wynika, że po sobotnim wypadzie do klubu Utopia, we trójkę mają zamiar spotkać się i dokończyć zabawę.
– Nie wiem skąd macie takie informacje, ale zaprzeczam – ucięła Jej Perfekcyjność.
To, druga z najbliższych osób Jej Perfekcyjności, obchodzi swoje urodziny w wakacje – a więc zawsze wtedy, gdy jest ona nad morzem. Jak podkreśla, ubolewa, że nie będzie jej dane świętować tego dnia z nim.

/Fakt/

Wypowiedz się! Skomentuj!