Warszawa, 9 czerwca 2007 – Po dwunastogodzinnej imprezie na przełomie wczorajszego i dzisiejszego dnia, Jej Perfekcyjność kontynuuje zabawę. Dziś spotkać ją będzie można na specjalnym koncercie w klubie Utopia.

„Voice with soul” – tak zatytułowano występ Alec Sun Drae, polskiej wokalistki klubowej pochodzącej z Gdańska. Naprawdę nazywa się Aleksandra Mur a swoją karierę rozpoczęła około roku 2000.
– Znam właściwie jedną jej piosenkę, przyznaję – wyznała Jej Perfekcyjność. – Ale skoro zaproszono ją do Utopii, to myślę, że warto przyjść i posłuchać.
Udział w koncercie będzie tylko kontynuacją działań imprezowych Jej Perfekcyjności, która wczorajszego dnia spotkała się na bifoerze ze znajomymi w Wayne’s Coffee, potem świętowała kolejne 18. urodziny swojego znajomego Da, by chwilę potem znaleźć się na domowej imprezie na Wawrze, z której przedostała się potem do centrum do klubu Utopia. Intensywną noc Jej Perfekcyjność spędziła przebierając się na każde z wydarzeń – by za każdym razem wyglądać nieco inaczej. Najbardziej zaskoczyła bardzo młodych ludzi na domowej imprezie na obrzeżach Warszawy, gdy zjawiła się tam w białej sukience i niebieskiej koszulce Supergirl. Sama podkreśliła, że bawiła się tam świetnie, mimo że była jedną z najstarszych osób w domu. Zdjęcia z większości wydarzeń dostępne są już na oficjalnym fotoblogu Jej Perfekcyjności.
– A może właśnie z tego powodu tak cudownie spędziłem tam czas – zastanawiała się. – Wszyscy wiedzą jak lubię podziwiać młodych ślicznych chłopców.
Mimo inensywnego trybu życia, Jej Perfekcyjność nie zaniedbuje swoich obowiązków – pisania prac zleconych oraz zdawania na bieżąco egzaminów, z których jeden… właśnie trwa! Jej Perfekcyjność ma bowiem za zadanie napisać na wylosowany w piątek rano temat pracę z zakresu psychologii społecznej i oddać ją w poniedziałek do godziny 11.
Mimo wszystko, zapowiedziała, że zjawi się na koncercie nieznanej szerzej wokalistki, która jako dziecko śpiewała w chórze kościelnym założonym przez Józefa Możdżera (ojca Leszka Możdżera) a gdy miała 18 lat została wokalistką grupy Rooty Speech. Trzy lata później przeszła do funkowej grupy Vo.Kool.Ski. Z tym zespołem nagrała cover piosenki Krystyny Prońki „Jesteś Lekiem Na Całe Zło”, który cieszył się sporą popularnością. Zaproszona do współpracy przez grupę Blenders nagrała z nimi piosenkę „Life”, która znalazła się na płycie „Kuciland”.
– Młoda osoba z niesamowitym potencjałem – zastanawia się Jej Perfekcyjność. – Z tego może wyjść coś naprawdę fajnego.
W styczniu 2001 roku po występie w gdańskim klubie Sfinks nawiązała współpracę z DJ Doodą. W marcu 2001 roku przeprowadziła się do Londynu. Tam podpisała kontrakt z hiphopową wytwórnią Mastermindz Productions – zaowocował on wydanie dwóch singli.Oficjalna informacja o dzisiejszym wydarzeniu

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!