Warszawa, 16 czerwca 2007 – Termin potwierdzania swojej obecności na X Floor-Sitting Party „Eftiwi” mija jutro. W poniedziałek rano osoby, które potwierdzą swoje przybycie, poznają listę gości oraz szczegóły dotyczące wydarzenia.

Jej Perfekcyjność przygotowana jest na przyjęcie nawet 40 osób. Jak jednak podkreśliła, wysłała więcej zaproszeń, ale wiedziała „z góry”, że niektórzy nie będą mogli się zjawić 23 czerwca w jej domu.
– To normalne, bo wszyscy mamy bardzo napięte terminarze – wyjaśniła. – I nie mam nikomu za złe, że nie zjawi się u mnie tego wieczoru. Jego strata.
Jej Perfekcyjność nie chciała zdradzić ile osób potwierdziło do dziś to, że się zjawi w najbliższą sobotę u niej w domu. Nam udało się ustalić nieoficjalnie, że osób tych jest już więcej, niż bywa zazwyczaj na Floor-Sitting Party.
Dziś także Jej Perfekcyjność zdradziła, że spodziewa się wielu nowych osób – wtym najprawdopodobniej fotografa, który od pewnego czasu zajmuje się uwiecznianiem jej znajomych płci męskiej oraz ma także w planach sesję z Jej Perfekcyjnością. Na X Floor-Sitting Party nie zabraknie więc profesjonalnych modeli, aktorów, barmanów, pracowników mediów oraz ludzi z najbardziej szanowanych rodzin w Polsce. Większość z nich przejawia skłonności homoseksualne.
– Jestem bardzo podekscytowany performancem, który mam zamiar przeprowadzić – powiedziała. – Mam nadzieję, że się uda i że znajomi nie pouciekają od razu.
Nikt nie wie na czym polegać ma ów performance. Wiadomo jednak, że w jego organizację Jej Perfekcyjność zamierza włączyć także swoich gości.


Oficjalne logo tej edycji imprezy

Wielka jubileuszowa impreza już 23 czerwca w sobotę. X Floor-Sitting Party to Największa Queerowa Domówka w Historii Warszawy. Trwać będzie wyjątkowo od 22:30 do 1:30 a zaproszeni na nią zostali wszyscy, którzy kiedykolwiek pojawili się na F-SP wcześniej. Dodatkowo udało się Jej Perfekcyjności zaprosić kilka nowych osób. Poza wspomnianym perfromancem, jako wydarzenie arystyczne pojawi się także wystawa, której szczegółów jeszcze nie zdradzono. Wiadomo, że na F-SP nie zabranie ciasta. Jej Perfekcyjność nie zdecydowała jeszcze jaki będzie to przepis, jednakże najpewniej przygotuje coś nowego – w zwyczaju ma bowiem przygotowywanie ciasta tylko raz i wyrzucanie zdobytego przepisu.
Floor-Sitting Party nie mogłoby się odbyć bez pokazu fotografii z przystojnymi chłopcami i mężczyznami oraz bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Tym razem Jej Perfekcyjność zapowiedziała także pewne dodatkowe atrakcje wizualne.
Przypomnijmy, że Floor-Sitting Party jest imprezą organizowaną od 21 kwietnia 2006 i jedyną odbywającą się regularnie niehteroseksualną domówką w Warszawie a jednym z jej głównych założeń jest to, że nie można siadać poza miejscami wyznaczonymi na ziemi – skąd wzięła się nazwa wydarzenia.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!