Warszawa, 18 czerwca 2007 – Dziś uczestnicy F-SP poznali listę gości i szczegóły dotyczące zbliżającego się wydarzenia. Tego samego dnia pojawiła się pogłoska o dziennikarzu, który ma zjawić się 23 czerwca na jubileuszowym wydarzeniu.

Pogłoska pochodzi ze strony FloorSittingParty.prv.pl, na którą wstęp mają tylko zalogowane osoby, które potwierdziły przybycie na sobotnią imprezę. Jednakże wiadomość wyciekła już poza ten wąski krąg.
– Muszę wstępnie potwierdzić tę informację – wyznała Jej Perfekcyjność. – Więcej szczegółów znajdziecie państwo w specjalnym oświadczeniu.
Kilkanaście minut później do wszystkich zainteresowanych redakcji spłynęła treść oświadczenia podpisanego przez Jej Perfekcyjność. Wynika z niego, że na X F-SP pojawi się najpewniej dziennikarz, który będzie chciał przeprowadzić wywiad z Jej Perfekcyjnością. W radiu, którego nazwy nie podano, pojawi się na początku roku akademickiego relacja z Floor-Sitting Party, zaś na jednym z gejowskich portali kilka dni po imprezie ukazać się ma zapis rozmowy z Jej Perfekcyjnością oraz… kilka fotografii z imprezy!
To właśnie te fotografie wzbudziły najwięcej zamieszania. Wiadomo bowiem, że goście Jej Perfekcyjności cenią sobie niezwykle prywatność i między innymi dlatego zawsze tak niewiele wiadomości z F-SP przedostawało się „na zewnątrz”. Tym razem jednak Jej Perfekcyjność, z związku z wielkim rozmachem wydarzenia oraz faktem, że to już dziesiąta edycja cyklu zapoczątkowanego w kwietniu 2006 – zgodziła się na udział reportera. Jednocześnie w oświadczeniu podkreśliła, że będzie miała wpływ na publikację zdjęć i nie pozwoli „by ktokolwiek z gości bawiących się 23 czerwca na X Floor-Sitting Party 'Eftiwi’ poczuł się niekomfortowo z tego powodu”.
Jej Perfekcyjność podkreśla zarazem, że dziennikarz, który zjawi się na F-SP, przyjedzie tego dnia z Trójmiasta specjalnie na rozmowę z nią i wywiad z Antoine Clamaranem, który wieczorem zagra w warszawskim klubie Utopia swój tradycyjny i ekskluzywny koncert.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!