Warszawa, 22 czerwca 2007 – To nie jest zbieg okoliczności! Już jutro X Floor-Sitting Party „Eftiwi” u Jej Perfekcyjności oraz Exclusive Resident Night 2007 z Antoine Clamaran w klubie Utopia. Zapowiada się magiczna noc.

Na obie imprezy czekano od dawna. X Floor-Sitting Party jest kontyuacją cyklu zapoczątkowanego w kwietniu 2006 a imprezy odbywające się w jego ramach miały miejsce niemalże co miesiąc – w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. Dziesiąta edycja, nazwa „Eftiwi” ma być największą dotychczas. Swoją obecność potwierdziło 40 osób.
– Będzie szałowo – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Spodziewajcie się niespodziewanego!
Na pewno na F-SP nie zabraknie ciasta Jej Perfekcyjności – wciąż jednak jeszcze nie wiemy jakiego. Organizatorka bez wątpienia zadba też o oporawę muzyczną i wizualną wydarzenia. Nie powinno zabraknąć wyświetlanych fotografii przystojnych chłopców oraz zdjęć z poprzedniej edycji Floor-Sitting Party. Na imprezie będą też miały miejsca dwa wydarzenia artystyczne – pokaz fotografii artysty podpisującego się pseudonimem Oleg_Olga, zajmującego się przede wszystkim uwiecznianiem angrogynicznych chłopców i stylizowaniem ich na wzór klasycznych fotografii kobiecych oraz peroformance Jej Perfekcyjności. Ten owiany jest całkowitą tajemnicą i jak sama organizatorka zapewnia – będzie strasznie trudny i zaangażuje na pewno część gości X F-SP. Dodatkowo, specjalnie na tę edycję imprezy, Jej Perfekcyjność zmieniła wystrój mieszkania i zapowiada dużo niespodzianek. Impreza potrwa wyjątkowo długo, bo aż trzy godziny a dodatkowo ropocznie się pół godziny później niż zwykle – o 22:30.

Jednym z powodów zmianu czasu rozpoczęcia i zakończenia imprezy jest koncert Antoine Clamarana w warszawskim klubie Utopia. Spora część osób bawiących się na F-SP na pewno przeniesie się bezpośrednio z niej na ul. Jasną, gdzie kilkadziesiąt minut po godzinie 2 powinna rozpocząć się impreza z udziałem gwiazdy. Antoine Clamaran w Polsce bywa raz do roku – grywa jako rezydent w Utopii zawsze na początku wakacji. Impreza niezmiennie przyciąga tłumy – tak będzie i tym razem.
– Tym bardziej, że Królowa w rozmowie ze mną zapowiedziała mnóstwo dodatkowych niespodzianek – relacjonowała Jej Perfekcyjność. – Nie chciała zdradzić jednak szczegółów.
Antonie Clamaran jest pionierem i ambasadorem francuskiej sceny housowej, a jego diaboliczne sety zdobyły uznanie wśród klubowiczów całego świata. Jego własne produkcje pod pseudonimami Carayca , 400 HZ, D Plac, Unchain & Mouse Train były zawsze na czele playlist didżejskich. Wyprodukowane przed 1998 rokiem klubowe hity pod pseudonimem OMEGA – „Dreaming Of A Better Word”, „Peace & Hormony”, „The Mission”, zdobyły status złotej płyty we Francji.
W sobotni wieczór zagra on w nietypowym duecie ze znanym, polskim saksofonistą Robertem Chojnackim, który w tenże nowatorski sposób ponownie wraca na scenę muzyczną.
Połączenie wirtuozerii setów Clamarana z wyczynami Roberta Chojnackiego gwarantuje nietypową fuzję stylów i oryginalnych brzmień. Całe przedsięwzięcie odbywa się w ramach Hennessy Artistry, ogólnoświatowego cyklu imprez, który ma na celu łączenie ze sobą nietypowych dźwięków, odmiennych stylów muzycznych i przeciwnych trendów.
Impreza w Utopii powinna potrwać do białego rana, a rozluźnienie ścisku w klubie nastąpi najpewniej dopiero bliżej godziny 5. Mimo wszystko, swoje przybycie zapowiedziała już Jej Perfekcyjność, dla której będzie to ostatnia impreza przed wyjazdem na wakacje.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!