Warszawa, 6 czerwca 2007 – Już dziś w nocy Jej Perfekcyjność wziąć ma udział w imprezie organizowanej przez warszawski klub Utopia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego główną atrakcją będą… tancerze go-go!

Biuro prasowe potwierdziło, że w planach Jej Perfekcyjność jest wspomniana impreza. Sama zaś zainteresowana dodała w rozmowie telefonicznej, że jeśli nie stanie się „nic naprawdę nadzwyczajnego”, to zjawi się na Jasnej 1.
– Mam nadzieję świetnie się bawić po trzech ciężkich dniach spędzonych niemal całkowicie na uczleni – wyznała.
Dopytywana, przyznała, że wie, co będzie działo się dzisiejszej nocy w klubie. Pokaz „Hot Bar and Table Dancers” został przygotowany specjalnie na 6 marca i zapowiadany był od dawna. W trakcie występu, najprawdopodobniej grupa tancerzy erotycznych będzie pojawiać się w skąpych strojach w klubie wśród gości.
Trudno oszacować ile osób może dziś zjawić się w Utopii.
– Z tymi środami to nigdy nie wiadomo – wyznała. – Zazwyczaj jest pusto, ale jak coś się dzieje, ludzie potrafią zaskoczyć.
Zastanawiała się także nad wpływem wolnych dni na frekwencję. Jak dodała, sama nie ma wolnego, ponieważ w czwartek napisać musi jedną pracę i odbyć korepetycje z dwiema osobami. W piątek zaś odbiera temat pracy zaliczeniowej, jaką napisać musi w trakcie weekendu. Podobnie pracowity będzie dla niej weekend.
Pytana o to, czy środowa impreza wpłynie na jej życie klubowe w piątek i sobotę, wyjaśniła krótko: „będę jeszcze lepiej przygotowany do zabawy”.


Plakat reklamujący imprezę

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!