Warszawa, 15 maja 2007 – Przedpremierowy pokaz „Przypadku Harolda Cricka” to kolejny film, na który swoich znajomych zaprosiła dziś Jej Perfekcyjność. Projekcja odbędzie się w warszawskim kinie Luna.

Tym razem Jej Perfekcyjności towarzyszyć będą – Gr, Ma, Ma, Wo i Ku, czyli bardzo męski skład.
– Wszyscy wiedzą, że lubię być widziany z moimi ślicznymi znajomymi – bez ogródek wyznała Jej Perfekcyjność. – Dlatego zaprosiłem ich dziś wieczorem.
Film wyświetlony ma być o 20:30, na cztery dni przed oficjalną premierą w polskich kinach.
Jej Perfekcyjność podkreśla, że dobór osób, które będą jej towarzyszyć nie jest przypadkowy.
– To zwłaszcza ci znajomi, z którymi dawno się nie widziałem – wyjaśniła. – Pomyślałem, że tak wynagrodzę im to, że nie mogę dać im więcej.
Zaproszenia Jej Perfekcyjność zdobyła – jak zwykle – wykorzystując swój spryt i znajomości, ale nie chciała zdradzić szczegółów. Powiedziała tylko, że najważniejsze, że jej się to udało.

Harold Crick jest pracownikiem Urzędu Skarbowego wiodącym nudną egzystencję: codziennie wykonuje te same czynności; samotne przerwy na kawę i lunch ma wyliczone co do sekundy. Pewnego dnia Harold słyszy w głowie kobiecy głos, który odtąd będzie komentował wszystkie jego myśli i czynności. W pierwszej chwili podejrzewa, że oszalał… wkrótce jednak odkrywa ku swemu zaskoczeniu, że… jest bohaterem powieści, a głos, który słyszy należy do narratorki, która nie tyle opisuje wszystko, co on robi, ale programuje jego dalsze losy. Crick postanawia odnaleźć autorkę i odmienić swoje życie, zwłaszcza, kiedy orientuje się, że książka o nim ma być niebawem ukończona, a jej planowany finał daleki jest od happy endu. Film jest komedią, w której występują m.in.: Will Ferrell, Maggie Gyllenhaal, Dustin Hoffman, Queen Latifah i Emma Thompson.


Kadr z filmu „Przypadek Harolda Cricka”

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!