Warszawa, 2 maja 2007 – Dziś ujawniono logo II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton, który wielkimi krokami zbliża się do nas i obchodzony będzie, jak zawsze, w pierwszą niedzielę maja.

Logo przedstawia stylizowaną Paris Hilton ze swoim psem na rękach. Jego twórcą jest sama Jej Perfekcyjność, która w ten sposób wyręczyła w pracy Asię Gąskę, przeżywającą chwilowe załamanie artystyczne.
– Znam to uczucie i nie chciałem męczyć Asi dodatkowo świadomością, że Dzień Paris może nie mieć przez to logo – wyjaśniła. – Zakasałem więc rękawy i sam coś przygotowałem.
Pierwszą osobą, która nowe logo ujrzała, była oczywiście Asia Gąska, która zareagowala bardzo ciepło i stwierdziła, że Jej Perfekcyjność „jest prawdziwym artystą”.
W ten sposób dopełnione zostały wszelkie formalności związane z organizacją dnia. Do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego przy Urzędzie m.st. Warszawy dotarły już dokumenty zgłoszeniowe manifestacji zaplanowanej w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 pod Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu.
– Już nie mogę doczekać się tego dnia – ekscytuje się Jej Perfekcyjność. – Będzie na pewno bardzo eftiwi!
Przypomnijmy, że Międzynarodowy Dzień Paris Hilton to święto zainicjowane rok temu przez Jej Perfekcyjność przy wsparciu Asi Gąski. Główną ideą Międzynarodowego Dnia Paris Hilton jest więc zdaniem Jej Perfekcyjności celebracja osoby Paris. Ma się to odbywać w dowolnie wybrany sposób, natomiast zdaniem Jej Perfekcyjności, wskazane byłoby, aby tego dnia naśladować Paris.
Podczas ubiegłorocznych obchodów, Jej Perfekcyjność życzyła wszystkim, by potrafili „czerpać z życia tyle radości, ile czerpie jej Paris”.


Oficjalne logo II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton

Ubiegłoroczne logo Międzynarodowego Dnia Paris Hilton
Tak świętowano Dzień Paris rok temu
News o zgłoszeniu manifestacji 5 maja 2007
Informacja o przygotowaniach do II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton
Artykuł o stworzeniu i ogłoszeniu MDPH

Wikipedia o Paris Hilton
Zdjęcia Paris na Google
Zdjęcia Paris jako aktorki
Paris jako dziedziczka fortuny (Money.pl)
O płycie Paris (eMuzyka.pl)
Okulary Paris Hilton Blue
Oficjalna strona Paris – w przebudowie

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!