Zapytaj Jej Perfekcyjność, 9 maja 2007 – Na pytanie zadane drogą mailową, odpowiada Jej Perfekcyjność. Więcej o akcji Zapytaj Jej Perfekcyjność znajdziesz tutaj.

To fakt, manifestacja liczyła tylko lub aż 10 osób. Być może słuszne było porównanie do pierwszych Parad Równości, które były równie nieliczne. Ważne jest natomiast to, że udało się nam wyjść na ulicę i pokazać, że Paris Hilton naszym zdaniem byłaby idealnym prezydentem RP.
Ważne jest także to, że nie cichnie szum medialny wokół wydarzenia. Komentarze znaleźć można bowiem nadal pod informacjami-zapowiedziami manifestacji, jak i w relacjach po wiecu, jak choćby:
w portalu Wiadomosci24.pl – tutaj
w portalu homopak.pl – tutaj
w portalu GayLife.pl – tutaj.
Wszystko to świadczy o dużym zainteresowaniu i emocjach, jakie wzbudziła nasza manifestacja. Warto przy tym dodać, że w ciągu kilku dni ponad tysiąc osób odwiedziło oficjalną stronę DzienParisHilton.prv.pl, dokładniej zaś:
3 maja – 222 osoby
4 maja – 374 osoby
5 maja – 376 osób
6 maja – 635 osób – w dzień manifestacji
7 maja – 290 osób.
Mimo więc, że nasza manifestacja nie była może najliczniejszą w historii Warszawy, to udało się nam zwrócić uwagę mediów, władz i ludzi postronnych na to, że Paris Hilton jest dobrą kandydatką a przy tym – została ze względów politycznych skazana na 45 dni pozbawienia wolności a nasz rząd nie stanął w obronie osoby, której wolność została tak bestialsko ograniczona.

Dla mnie dodatkowym plusem jest to, że nie zawiedli mnie moi przyjaciele i znajomi. Że mimo wczesnej niedzielnej pory, zjawili się przed Pałacem Prezydenckim i razem ze mną manifestowali. Za co już wiele razy im dziękowałam.
Szkoda tylko, że nie sprawdziła się połowa zapowiedzi osób, które deklarowały, że jednak zjawią się na wiecu 6 maja.
A następny – III Międzynarodowy Dzień Paris Hilton – już za rok, 4 maja! Do zobaczenia wtedy.

/Zapytaj Jej Perfekcyjność/

Wypowiedz się! Skomentuj!