Warszawa, 13 maja 2007 – Do udziału w Paradzie Równości w najbliższą sobotę zachęcała wszystkich Jej Perfekcyjność bezpośrednio przed udaniem się na imieniny Królowej Matki w klubie Utopia.

W specjalnym apelu do wszystkich „znajomych, przyjaciół, fanów i tych, których może to dotyczyć”, Jej Perfekcyjność zachęcała do pojawienia się w najbliższą sobotę o 14:00 pod Sejmem. Tam bowiem wyruszć ma tegoroczna Parada.
– Ja na pewno tam będę, nie wyobrażam sobie tej sytuacji inaczej – deklarowała. – Nawet już zmieniłem plany związane z korepetycjami tego dnia, by nic mnie nie zatrzymało.
Parada przejdzie ulicami Warszawy, jej trasa nie została jeszcze podana. Wiadomo natomiast, że jeszcze nie zgłoszono jej oficjalnie w Urzędzie Miasta Stołecznego – ostateczny termin upływa w czwartek i najpewniej do ostatniej chwili zwlekać będą organizatorzy, by utrudnić organizację kontrmanifestacji przeciwnikom równości.
Pytana o swoje odczucia co do najbliższej Parady, Jej Perfekcyjność wyznała, że cieszy się na zapowiedź marszu i nie może się go doczekać.
– Nie, nie boję się – wyjaśniła. – Rok temu wykazałem się odwagą, która mi nie minęła.
W ten sposób Jej Perfekcyjność nawiązała do fotografii, która ukazała się jako ilustracja materiału o Paradzie w „Gazecie Wyborczej” – serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl pisał o tym tutaj.
Jej Perfekcyjność zaapelowała, by „wszyscy, którym bliska jest idea równości, wszyscy pederaści, lesbijki, osoby trans oraz inni niheteronormatywni członkowie społeczeństwa” wzięli udział w marszu. Dodała, że liczy na udział swoich najbliższych.

Tegoroczna Parada jest, jak dzieje się od wielu lat, elementem Dni Równości, na które składa się m.in. konferencja naukowa, w której swój udział potwierdziła już Jej Perfekcyjność.

Więcej na stronie ParadaRownosci.pl.

Parada w Kalendarzu Jej Perfekcyjności

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!