Warszawa, 5 maja 2007 – Trwają ostatnie przygotowania do jutrzejszego wiecu z okazji II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton. Szykuje się wielkie wydarzenie, jakiego jeszcze nie było.

PRZYPOMINAMY! Niedziela, 12:00, przed Pałacem Prezydenckim (ul. Krakowskie Przedmieście)

logo II Międznarodowego Dnia Paris HiltonFormacja Różowe Saneczki odebrała dziś z drukarni kilka plakatów-afiszy, które będą wykorzystane podczas jutrzejszej manifestacji.
– Jest ich niedużo, bo liczymy też na to, że uczestnicy coś przygotują – wyjaśniła Jej Perfekcyjność.
Wciąż dostępne jest logo dnia przygotowane w dużej rozdzielczości, by każdy mógł je sobie wydrukować. Można je ściągnąć stąd. Ma ono wymiary 2121×3400 pikseli i rozdzielczość 300 dpi.
Strona DzienParisHilton.prv.pl cieszy się wielką popularnością i codziennie odwiedzają ją setki ludzi, zainteresowanych tym wielkim wydarzeniem. Okazuje się bowiem, że Paris Hilton jest jedyną osobą nie będącą głową państwa lub postacią historyczną poza Diego Maradoną, która ma swój dzień obchodzony na świecie. Jest także jedyną żyjącą osobą, dla której w Polsce urządza się wiec.
Z informacji uzyskanych przez organizatorów wynika, że nikt nie zgłosił chęci organizacji kontrmanifestacji, a więc zapowiada się spokojny, radosny piknik przed Pałacem Prezydenckim.
W serwisie grono.net powstała strona, na której zainteresowani mogą wyrażać swoją zapowiedź przybycia na manifestację – dla wszystkich zalogowanych jest ona dostępna tutaj. Jej Perfekcyjność otrzymuje wciąż informacje o nowych osobach zainteresowanych całym wydarzeniem i chcących zjawić się jutro na manifestacji. Informację o niej otrzymały także największe media ogólnopolskie, miejskie i studenckie. Wiec trwać będzie około 30 minut i podczas jego trwania planowane jest wznoszenie okrzyków na cześć Paris Hilton. Formacja Różowe Saneczki zapowiedziała, że krzyczeć będzie m.in.: „Paris na prezydenta!” oraz „Niech żyje Paris!”. Dodatkowym motywem wydarzenia ma być prostest przeciwko aresztowaniu Paris, do jakiego dojść ma lada dzień za rzekome wykroczenia, jakie popełniła.
Jej Perfekcyjność przypomina, że Dzień Paris to nie tylko wiec, ale także całe 24 godziny świętowania. W imieniu organizatora dnia – Formacji Różowe Saneczki, zaprasza wszystkich do zabawy, do uczczenia II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.
– Wystarczy, że zabawicie się w Paris, ponaśladujecie ją przez chwilę… – wylicza. – I koniecznie wszystko fotografujcie, nagrywajcie, filmujcie!
Formacja Różowe Saneczki zachęca wszystkich do uwieczniania tego, co robić będziecie w niedzielę z okazji dnia i wysyłania potem swoich fotorelacji na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl.


Gotowe plakaty-afisze

Zobacz także:
Informacja o przygotowaniach do Dnia
Warszawa, 4 maja 2007 – Już za dwa dni II Międzynarodowy Dzień Paris Hilton! Przygotowania do niego trwają.

News o ogłoszeniu logo dnia
Warszawa, 2 maja 2007 – Dziś ujawniono logo II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton, który wielkimi krokami zbliża się do nas i obchodzony będzie, jak zawsze, w pierwszą niedzielę maja.

Doniesienie o zgłoszeniu manifestacji
Warszawa, 27 kwietnia 2007 – Dziś do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy powinna dotrzeć przesyłka zawierająca zgłoszenie manifestacji z okazji II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton wypełnione i sygnowane przez Jej Perfekcyjność.

Tak ruszały przygotowania do obchodów dnia
Warszawa, 19 marca 2007 – Jej Perfekcyjność i Asia Gąska rozpoczęli przygotowania do II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton. Pierwsze działanie polegać ma na zgłoszeniu wiecu, który planowany jest na 6 maja.

Gdzie odbędzie się manifestacja? mapka

Ubiegłoroczny I Międzynarodowy Dzień Paris Hilton:
Ubiegłoroczne logo Międzynarodowego Dnia Paris Hilton
Tak świętowano Dzień Paris rok temu
Artykuł o stworzeniu i ogłoszeniu MDPH

Inne:
Wikipedia o Paris Hilton
Zdjęcia Paris na Google
Zdjęcia Paris jako aktorki
Paris jako dziedziczka fortuny (Money.pl)
O płycie Paris (eMuzyka.pl)
Okulary Paris Hilton Blue
Oficjalna strona Paris – w przebudowie

Wypowiedz się! Skomentuj!