Warszawa, 4 maja 2007 – Już za dwa dni II Międzynarodowy Dzień Paris Hilton! Przygotowania do niego trwają.

logo II Międznarodowego Dnia Paris HiltonJej Perfekcyjność w rozmowie telefonicznej ustaliła dziś, że do Biura Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy dotarło na czas zgłoszenie manifestacji wymagane przepisami prawa. W ten sposób Formacja Różowe Saneczki zapewniła legalność wiecu planowanego na najbliższą niedzielę.
– Tym bardziej zapraszam wszystkich na godzinę 12:00 pod Pałac Prezydencki! – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Przyjdźcie, bawcie się z nami, świętujcie ten wspaniały dzień!
Wiec trwać będzie około 30 minut i podczas jego trwania planowane jest wznoszenie okrzyków na cześć Paris Hilton. Formacja Różowe Saneczki zapowiedziała, że krzyczeć będzie m.in.: „Paris na prezydenta!” oraz „Niech żyje Paris!”.

Organizatorzy udostępnili także dużą wersję logo dnia, by „każdy mógł sobie wydrukować niemal w dowolnym formacie”. Logo pobrać można stąd. Ma ono wymiary 2121×3400 pikseli i rozdzielczość 300 dpi.
– Mam nadzieję, że wydrukuje je choć kilka osób, co da cudowny efekt wspierania Paris – powiedziała Jej Perfekcyjność.

Dzień promowany jest już na wielu stronach internetowych, dzięki czemu tylko wczoraj stronę DzienParisHilton.prv.pl odwiedziło ponad 220 osób!
– Strasznie cieszy nas ta informacja – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Dzisiaj zapowiedź wiecu wysyłamy także do mediów. Mamy nadzieję, że zainteresuje ich nasza inicjatywa.

Jej Perfekcyjność przypomina, że Dzień Paris to nie tylko wiec, ale także całe 24 godziny świętowania. W imieniu organizatora dnia – Formacji Różowe Saneczki, zaprasza wszystkich do zabawy, do uczczenia II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.
– Wystarczy, że zabawicie się w Paris, ponaśladujecie ją przez chwilę… – wylicza. – I koniecznie wszystko fotografujcie, nagrywajcie, filmujcie!
Formacja Różowe Saneczki zachęca wszystkich do uwieczniania tego, co robić będziecie w niedzielę z okazji dnia i wysyłania potem swoich fotorelacji na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl.

Informacja o tegorocznym logo Dnia.
Ubiegłoroczne logo Międzynarodowego Dnia Paris Hilton
Tak świętowano Dzień Paris rok temu
News o zgłoszeniu manifestacji 5 maja 2007
Informacja o przygotowaniach do II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton
Artykuł o stworzeniu i ogłoszeniu MDPH

Wikipedia o Paris Hilton
Zdjęcia Paris na Google
Zdjęcia Paris jako aktorki
Paris jako dziedziczka fortuny (Money.pl)
O płycie Paris (eMuzyka.pl)
Okulary Paris Hilton Blue
Oficjalna strona Paris – w przebudowie

Wypowiedz się! Skomentuj!