Warszawa, 22 maja 2007 – Ostatnia impreza z cyklu Overground, a zarazem pożengnaie DJa Mmikimausa z klubem BarbieBar – to wydarzenie, w jakim dzisiaj wieczorem weźmie udział Jej Perfekcyjność, na specjalne zaproszenie samego twórcy wydarzenia.

BarbieBar, który dawniej należał do ulubionych miejsc Jej Perfekcyjności, jest przez nią dziś już rzadk odwiedzany. Tym razem jednak postanowiła wybrać się, by pożegnać cykl, który przez wiele miesięcy był dumą BarbieBaru.
– Jestem naprawdę wielkim fanem Mmikimausa i on o tym doskonale wie – wyznała Jej Perfekcyjność. – Chciałbym więc być z nim tej wyjątkowej nocy i bawić się, jak za dawnych czasów.
Overgroud uważany bywa przez niektórych jako jedna z najważniejszych impreza minionych wakacji, gdy cotygodniowe spotkania we wtorki przyciągały zawsze dziesiątki głównie młodych klubowiczów na ulicę Żurawią. Po zmianach, jakie zaszły w ekipie BarbieBaru, w tym także wymianie menagera klubu, Mmikimaus postanowił także związać się bardziej z innymi miejscami – w tym głównie z siecią klubów Papparazzi.
– Wierzę, że zabawa będzie cudna, jak za dawnych dobrych czasów – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Chociaż przyznam szczerze, że się trochę boję.
Pytana o to, co wzbudza jej strach, wyjaśniła, że chodzi jej „ogólnie o BarbieBar po nowemu”. Będzie to bowiem pierwsza jej wizyta w klubie od czasu remontu po zmianie managera. Mimo wszystko, Jej Perfekcyjność ma nadzieję na świetną zabawę i chwilę relaksu w tygodniu. Zapowiedziała także, że postara się namówić na wyjście swoich przyjaciół – Ma i To, ale „wszystko zależy od ich planów i zobowiązań zawodowych następnego dnia”.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!