Warszawa, 31 maja 2007 – O 22:00 zakończyć się mają spotkania towarzyskie, które dziś po godzinie 14 rozpocząć ma Jej Perfekcyjność. To prawdziwy maraton.

Jeszcze przed spotkaniami, Jej Perfekcyjność pojawić się ma na egzaminie z przedmiotu 'Metody badań medioznawczych’, w którym jednak nie weźmie udziału. Jak wyjaśniła naszemu dziennikarzowi, ma tylko ochotę porozmawiać z prowadzącą na temat przepisania oceny, którą uzyskała z podobnego przemdiotu wcześniej.
Potem rozpocznie się towarzyski maraton. Pierwsze spotkanie – z Łu, rozpoczyna się już o 14:20. Jej Perfekcyjnoć zdradziła, że uda się najpewniej do Złotych Tarasów i kawiarni W Biegu Cafe, gdzie posiedzi „jakiś czas”.
– Szczegóły zdradza mój kalendarz – wyjaśniła.
W ten sposób odniosła się do swojego publicznego kalendarza w serwisie Google. Z notatek tam udostępnionych wynika, że po prawie półtoragodzinnym „posiedzeniu”, Jej Perfekcyjność zobaczy się z Pa. Jak podkreśliła, to spotkanie dla niej tak samo ważne, ale dodatkowo wyjątkowe.
– Nie widziałem się z Pa od dawna, tak samo jak nie odzywałem się do niego – wyjaśniła. – Nie chciałem się mu narzucać, od momentu, gdy zauważył, że moja obecność działa na niego „w sposób drażniący”. Nie jest moją intencją drażnić kogokolwiek.
Kolejnym zaplanowanym spotkaniem miała być kawa – najprawdopodobniej w Wayne’s Coffee – z Ol. Najświeższe wiadomości mówią jednak, że Ol z powodu choroby odwołał swoje spotkanie. Pytana o komentarz, Jej Perfekcyjność podkreśliła, że życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia, ubolewa i ma nadzieję, że dzięki temu będzie miała więcej czasu dla Pa.
Na 18:30 zaplanowano dziś wizytę w salonie fryzjeraskim t&g – w której towazyszyć Jej Perfekcyjności będą Ma i To. Jej Perfekcyjność ostrzyże się wyjątkowo u innego pracownika salonu, po tym jak Al zwolniła się z pracy.
– Chciałem iść do Al prywatnie, ale akurat jest na wyjeździe – martwi się Jej Perfekcyjność. – Szkoda, bo strasznie sobie ją cenię.
Ar, czyli dzisiejszego fryzjera Jej Perfekcyjności, poleciła w rozmowie telefonicznej z Ma sama Al.
Ostatnim spotkaniem tego dnia ma być – zaplanowana od 20:20 kawa z Pa. W ten sposób Jej Perfekcyjność około godziny 22:00 zakończy cały program spotkań. Jak jednak podkreśla, nie jest to koniec jej zajęć tego dnia. Po powrocie bowiem ma zamiar popracować nad swoimi projektami badawczymi – piewszym, poświęconym osobom trans i drugim – polegającym na analizie dyskursu w drugą rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II.
– To na pewno będzie intensywny dzień – zapowiedziała. – Ale cieszę się na myśl o tych wszystkich wspaniałych ludziach, których mam zamiar spotkać.
Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że fotografie z wydarzeń pojawią się dziś wieczorem na jej fotoblogu JejPerfekcyjnosc4.prv.pl.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!