Warszawa, 19 maja 2007 – Już za kilkanaście godzin spod Sejmu RP wyruszy Parada Równości. Weźmie w niej udział Jej Perfekcyjność.

Do udziału w niej zachęcała swoich znajomych, przyjaciół i fanów już od jakiegoś czasu i zapowiedziała, że nawet nienajlpszy stan zdrowia nie jest w stanie jej powstrzymać. Specjalnie z tej okazji przełożyła także na wcześniejszą godzinę korepetycje.
– Są rzeczy ważne i bardzo ważne – tłumaczy. – Parada należy do tych mimo wszystko ważniejszych.
Parada przemaszeruje głównie ulicą Marszałkowską na plac Bankowy, gdzie zakończy się – najpóźniej około 17:00. Jej Perfekcyjność do ostatniej chwili powtarzała dziś, że liczy na udział swoich znajomych. Dodała, że zwłaszcza tych, „którzy zjawią się w piątek” – nawiązując w ten sposób do planowanej na najbliższy piątek dziewiątej imprezy z cyklu Floor-Sitting Party, której hasłem ma być „Lans After Parade”. Jej Perfekcyjność nie chciała powiedzieć na ten tematam nic więcej.
Przypomnijmy, że w tym roku Jej Perfekcyjność w obchodzy Dni Równości włączyła się także jako przedstawicielka Formacji Różowe Saneczki na konferencji naukowej „Miłość bliźniego: między normatywnością a normalnością”, która zakończyła się wczoraj w centrum konferencyjnym przy Zielnej 37. Warto też dodać, że rok temu fotografia, na której Jej Perfekcyjność oraz jej ówczesny współlokator idą na czele pochodu paradowego, stała się dużą i jedyną ilustracją artykułu relacjonującego przebieg całej praday w „Gazecie Wyborczej”.

/VIPnews/

Wypowiedz się! Skomentuj!