Warszawa, 25 maja 2007 – Ponad 20 osób godzić będzie dziś u siebie Jej Perfekcyjność na dziewiątej już edycji comiesięcznej imprezy Floor-Sitting Party.

Z informacji przekazanych przez Biuro Prasowe Jej Perfekcyjności wynika, że przygotowania do imprezy zaczną się już o 7 rano! Wtedy bowiem ruszy produkcja sernika na zimno – ciasta, które ma być atrakcją kulinarną tej edycji.
– Pomyślałem, że skoro jest tak gorąco, to ja zrobię coś zimnego – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Poza tym bardzo dawno nie miałem okazji jeść sernika.
Przepis Jej Perfekcyjność, jak zwykle, wykorzystać zamierza tylko raz. Kolejnym elementem przygotowań będzie oczywiście odpowiednie ułożenie miejsc do siedzenia, palenia i jedzenia w trakcie imprezy.
Nie udało nam się ustalić kto dokładnie będzie gościem podczas tej edycji F-SP. Wiadomo natomiast, że nie zabraknie Ma i To, czyli pozostałych dwóch członków Formacji Różowe Saneczki. Jej Perfekcyjność konsekwentnie odmawia wszelkich komentarzy dotyczących szczegółów spotkania. Nie odniosła się nawet do informacji jakoby dress-code tej edycji związany był z okularami.
– Na pewno spotkanie będzie bardzo udane! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Udało mi się zaprosić wiele osób, na których obecności bardzo mi zależało.
Biuro Prasowe Jej Perfekcyjności zdradziło natomiast, że po F-SP ma ona zamiar udać się do warszawskiego klubu Utopia.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!