Warszawa, 11 maja 2007 – Względy zawodowe oraz zła pogoda sprawiły, że Jej Perfekcyjność podjęła decyzję o nie pojawianiu się na imprezie z okazji drugich urodzin magazynu DIK w klubie Saturator dzisiejszej nocy.

Zgodnie z kalendarzem Google Jej Perfekcyjności, miała ona dziś wieczorem bawić się na warszawskiej Pradze na specjalnej imprezie w klubie Saturator. Najnowsze informacje wskazują jednak na to, że tak się nie stanie.
– Powody są dwa – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Po pierwsze, dostałem pilne zlecenie związane z napisaniem pracy na jutro a po drugie, pogoda nie sprzyja dziś nocnym wędrówkom po klubach.
Oznacza to najpewniej, że Jej Perfekcyjność zjawi się dziś tylko w klubie Utopia.
Pogoda w Warszawie rzeczywiście nie sprzyja wychodzeniu z domów. Mniej więcej około godziny 16:00 zaczął padać ulewny deszcz, stopniowo zmieniający się w mżawkę i potem znów w ulewę. Taki stan rzeczy – zgodnie z prognozami – potrwać ma całą noc. Dlatego też Jej Perfekcyjność ograniczyła swój udział w obchodach drugiej rocznicy powstania magazynu „DIK Fagazine” do pojawienia się na wczorajszej debacie „Jakiej sztuki homo chcemy” w Centrum Sztuki Współczesnej.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!