Warszawa, 21 maja 2007 – Dziś mija termin potwierdzania obecności na przedostatniej przed wakacjami edycji Floor-Sitting Party. Hasłem imprezy jest „Lans after parade” a dress-code, który zdradził nam jeden z uczestników, to „sunglaesses@night”.

Jej Perfekcyjność zdradziła, że do niedzieli swoją obecność potwierdziło „około 20 osób”. Ostatnie zgłoszenia powinny więc napłynąć dzisiaj do godziny 13:56, do kiedy wyznaczony jest dead-line.
– Jasne, że myślami powoli jestem przy dziesiątej edycji… Ale nadchodząca dziewiąta jest równie ważna – wyznała Jej Perfekcyjność. – Mam zamiar, jak zwykle, czymś zaskoczyć swoich gości.
Jej Perfekcyjność nie chciała zdradzić, co będzie wydarzeniem artystycznym tej edycji F-SP, ale stwierdziła, że „na pewno coś będzie”. Nie potrafiła też jeszcze powiedzieć jakie ciasto planuje przygotować dla swoich gości.
Nazwa imprezy nawiązywać ma do Parady Równości, która odbyła się w minioną sobotę w Warszawie. Część uczestników F-SP brała udział w manifestacji, ale jak podkreśliła Jej Perfekcyjność, nie to jest najważniejsze. Floor-Sitting Party organizowane jest bowiem dla jej przyjaciół i znajomych a temat jest tylko pretekstem. Stąd też dress-code, który ma być przewrotnym nawiązaniem do tytułowego „lansu”.
– Na pewno na Floor-Sitting Party nie zabraknie osób, które jeszcze nigdy nie brały udziału w mojej imprezie – potwierdziła Jej Perfekcyjność. – Znana doskonale wszystkim jest moja wola do rotowania gości.
Pytana o kolejną edycję F-SP, Jej Perfekcyjność odpowiada, że ma już pewne plany i zamiary, ale są one odległe od realizacji, gdyż kolejna impreza odbędzie się za kilka tygodni. Podkreśla przy tym, że teraz najważniejsza jest edycja dziewiąta, która musi udać się na tyle, by nikt nie pomyślał, że jest gorsza od poprzednich ze względu na bliskość małego jubileuszu.

Floor-Sitting Party to comiesięczna impreza organizowana od roku przez Jej Perfekcyjność. Dziewiąta edycja będzie trwać – jak zawsze – od 22 do północy i odbędzie się w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie na pewno Ma i To, czyli członków Formacji Różowe Saneczki. Stałym elementem wydarzenia jest też ciasto przygotowywane przez Jej Perfekcyjność. Uczestnicy imprezy otrzymują dostęp do strony FloorSittingParty.prv.pl, na której znajdują się wszelkie informacje związane z wydarzeniem.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!