Warszawa, 28 maja 2007 – 9th Floor-Sitting Party „Lans After Parade” oraz Scandals Butique „Music 4 Boys and Gays” były najważniejszymi wydarzeniami minonego weekendu Jej Perfekcyjności.

Floor-Sitting Party, czyli autorska impreza Jej Perfekcyjności zgromadziła w jej mieszkaniu na Ochocie ponad 20 osób, które razem z nią przez dwie godziny bawiły się w swoim dress-code „sunglasses@night”.
– Wszystkim tym, którzy dostosowali się do zasad dress-code bardzo bardzo dziękuję – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Cieszę się, że potraficie zdystansować się do siebie i bawić na luzie.
Dwugodzinna jak zawsze impreza została także jak zawsze uświetniona ciastem, które własnoręcznie przygotowała Jej Perfekcyjność. Czterobarwny sernik na zimno to nowy przepis, który – jak zawsze – gospodyni zamierza wykorzystać tylko raz w życiu. Jej zdaniem ciasto wyszło „całkiem smaczne” a goście byli „zadowoleni mimo początkowego zaskoczenia”. Jej Perfekcyjność wyjaśniła, że zaskoczenie to wynikało przede wszystkim z faktu, że ciasto zostało podane każdemu osobiście do ręki a dodatkowo – bez sztućców umożliwiających nie-brudzenie rąk.
– O to chodziło, by wszyscy zjedli je jak najszybciej i bez skrępowania oblizywali potem palce – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Poza tym sam sernik na zimno nie może przecież stać na zewnątrz zbyt długo, bo mógłby się rozpuścić!
Po północy, gdy goście opuścili jej dom, Jej Perfekcyjności – po krótkim odpoczynku – udała się wraz ze swoim współlokatorem Mi do warszawskiego klubu Utopia, gdzie bawiła do rana. To miejsce odwiedziła także w sobotnią noc.
Najpierw widziano ją jednak w klubie Galeria, gdzie spędziła jednak większość czasu w tamtejszym VIP-roomie. Około godziny 2 w nocy pojawiła się w Utopii, by wziąć udział w imprezie promującej album „Music 4 Boys & Gays” – dwupłytowej składance wydanej przez wydawnictwo Kayax. Na imprezie poza Jej Perfekcyjnością pojawili się także m.in. Kayah, Piotr Najsztub, Anna Mucha czy choćby Maciej Nowak. Wszyscy świetnie się bawili, a dokumentowali to skrzętnie fotoreporteży największych serwisów i gazet zajmujących się życiem gwiazd.
– Impreza rzeczywiście należała do tych najbardziej udanych w historii tego klubu – podkreśliła Jej Perfekcyjność. – Nie przeszkadzała nawet tak bardzo wysoka temperatura jaka panowała w klubie.
W ten sposób nawiązała do warunków, jakie panowały w Utopii. Spora część osób bawiących się tej nocy w klubie narzekała bowiem na brak klimatyzacji. Klimatyzacja oczywiście jest, ale tłumy oraz wysoka temperautra powietrza na zewnątrz spowodowały, że w klubie było bardzo ciepło. Jej Perfekcyjność skomentowała to słowami, że „będzie tylko gorzej” w miarę ocieplania się dni latem.
Jej Perfekcyjność podkreśliła, że poza „zaliczeniem” czterech imprez w trakcie weekendu napisała także pracę z socjologicznej analizy dyskursu prasowego, uczestniczyła w dwugodzinnym posiedzeniu zarządu samorządu studentów, udzielała korepetycji i prowadziła „normalny tryb życia”.


Fotografia z 9th Floor-Sitting Party


Tak Jej Perfekcyjność bawiła się w sobotę

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!