Warszawa, 14 marca 2007 – „Zaniepokojenie i zdziwienie” wyraziła Jej Perfekcyjność komentując zmianę selekcjonera klubu Utopia minionej nocy. Z informacji przekazanych jej przez Królową Matkę wynika, że zmiana ta jest stała.

Dotychczasowy selekcjoner Da, z którym Jej Perfekcyjność łączyła pewna zażyłość i bliskość, zniknął nagle sprzed drzwi klubu, a na jego miejscu pojawił się nowy młodzieniec.
– Słuchy o zmianie doszły mnie jeszcze rano – powiedziała. – Od razu napisałem w tej sprawie do właściciela Utopii.
Okazało się, że zmiana ma zajść i minionego wieczoru wszyscy warszawiacy bawiący się w klubie mogli się o niej przekonać. Ponieważ selekcjoner ten jest osobą nową, pomagali mu tej nocy manager baru, manager klubu oraz ochroniarze. Jednym z ich głównych zadań było wskazywanie stałych bywalców klubu, którzy z wejściem nie powinni mieć problemu.
– Jeśli jest to osoba rzeczywiście nie bywająca wcześniej w Utopii, to sam nie wiem co o tej zmianie myśleć – skomentowała Jej Perfekcyjność. – Z jednej strony to dobrze, bo wprowadzi nowość i świeżość, ale z drugiej rodzi obawy o niekorzyste zmiany w składzie stałych klubowiczów.
Jej Perfekcyjność poprosiła wszystkich swoich znajomych i fanów – także tych, którzy wczoraj spotkali się z przykrościami przy wejściu – by nie oceniali negatywnie nowego selekcjonera, dali mu szansę i pozwolili się wykazać. Sama powiedziała, że ma „ufność wobec decyzji Królowej Matki”.
W Utopii Jej Perfekcyjność zjawić się ma także dzisiaj. Zapowiedziała, że jeśli młodzieniec stojący przy wejściu pozostanie na tym stanowisku, zapragnie go poznać i zaprzyjaźnić się z nim na stopie zbliżonej do tej, jaka łączyła ją z Da. Szybko dodała jednak, że „będzie to na pewno coś innego, bo do Da czułem coś wyjątkowego”.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!