Warszawa, 5 kwietnia 2007 – W internecie pojawił się kolejny filmik z Jej Perfekcyjnością w ramach konkursu „Aktivist Melanż”. Czy oznacza to jej powrót do gry?

Filmik dostępny tutaj przedstawia Jej Perfekcyjność przed klubem Utopia, pozdrawiającą redakcję miesięcznika „Aktivist”.
– Bez obaw, nie zmieniono dla mnie reguł zabawy – uspokaja Jej Perfekcyjność. – Po prostu wystąpiłem w jednym z filmików uczestnika zakwalifikowanego do finału.
Jej Perfekcyjność wyjaśniła, że użytkownik d_vil, znany jako Sis a naprawdę nazywający się Pa, nakręcił filmik z nią w roli głównej.
– Powiedział, że Zuza i Kasia wyraziły nadzieję, że jeszcze pojawię się w konkursowych nagraniach – zdradziła. – Więc pomyślałem sobie, że łorewa, bawmy się.
Całe nagranie wygląda dość spontanicznie i… specyficznie ze względu na światło świecące na Jej Perfekcyjność od spodu. Trwa kilkadziesiąt sekund i zawiera właściwie tylko wypowiedź Jej Perfekcyjności.
Z zapowiedzi Jej Perfekcyjności wynika, że może się jeszcze pojawić na filmikach Sis.
– Niczego nie obiecuję, bo to oczywiście zależy od Pa – wyjaśniła. – Ale tak czy owak, zachęcam wszystkich bardzo do głosowania na jego nagrania!
Po kwalifikacjach do finałowej rozgrywki, organizatorzy konkursu postanowili lepiej zabezpieczyć się przed nieuczciwymi głosowaniami, które miały miejsce w dotychczasowej rozgrywce.
Przypomnijmy, że „Aktivist Melanż” to pierwszy cyber-reality-show odbywający się na stronie aktivist.pl/melanz organizowany przez miesięcznik „Aktivist”, 4fun.tv, Radiostację, operatora Play oraz Nokię. Jej Perfekcyjność brała udział w zabawie, jednakże w wyniku zmiany reguł liczenia głosów, nie dostała się do finału.
Za namową Jej Perfekcyjności, zachęcamy wszystkich do głosowania na użytkownika d_vil.

/Fakt/

Wypowiedz się! Skomentuj!