Warszawa, 23 kwietnia 2007 – Kalendarz Jej Perfekcyjności jest już dostępny w sieci! Jej Perfekcyjność postanowiła udostępnić swój terminarz wszystkim zainteresowanym – przy współpracy z wortalem JejPerfekcyjnosc.blox.pl oraz serwisem Google Calendar.

Link do kalendarza już pojawił się na stronie JejPerfekcyjnosc.blox.pl, można go także łatwo znaleźć w serwisie Google.
– Chciałabym, żeby wszyscy byli na bieżąco z tym, co robię – powiedziała Jej Perfekcyjność. – A ponieważ nie wszystko przedostaje się do mediów, moje biuro prasowe będzie na bieżąco umieszczać wydarzenia w sieci.
Zasada działania serwisu jest banalnie prosta. Wystarczy kliknąć w link, by wejść do serwisu i zobaczyć, co też dziać się będzie w życiu Jej Perfekcyjności. Do korzystania z serwisu potrzeba jedynie zarejestrować się w usługach Google.
– Ponieważ dziś Google to pewien standard, to najpewniej większość z moich przyjaciół i fanów ma już tam konto – wyjaśniła Jej Perfekcyjność.
Na razie lista wydarzeń w kalendarzu jest niewielka, co wynika ze startu usługi. Biuro prasowe Jej Perfekcyjności zapewniło, że uzupełniać będzie kalendarz na bieżąco, by wszystkie ważne i mniej istotne zdarzenia znalazły się w siatce zajęć Jej Perfekcyjności. Która zresztą zapowiedziała, że sama korzystać będzie z owego kalendarza!
– To ułatwi mi także życie, jeśli zdarzyłoby mi się zapomnieć o czymś istotnym – zdradziła. – Teraz będę miał swój kalendarz wszędzie ze sobą.
W planach Jej Perfekcyjności jest już m.in. 8th Floor-Sitting Party w piątkowy wieczór oraz manifestacja z okazji II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton w niedzielę 6 maja.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!