Warszawa, 19 marca 2007 – Jej Perfekcyjność i Asia Gąska rozpoczęli przygotowania do II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton. Pierwsze działanie polegać ma na zgłoszeniu wiecu, który planowany jest na 6 maja.

Manifestacja liczyć ma conajmniej 2 osoby i odbyć się ma przez Pałacem Prezydenckim przy ulicy Krakowskie Przedmieście.
– Chcielibyśmy właśnie tam stanąć z transparentami informującymi wszystkich o tym jak wspaniałą osobą jest Paris – wyjaśniła Jej Perfekcyjność.
Przypomnijmy, że Międzynarodowy Dzień Paris Hilton został ogłoszony rok temu przez Jej Perfekcyjność w pierwszą niedzielę maja. Święto ma na celu popularyzowanie postaci Paris oraz szerzenie idei zabawy życiowej, którą tak prawidłowo wypełnia osoba, której poświęcony jest dzień.
Jej Perfekcyjność zdradziła, że pobrała już z Urzędu Miasta Warszawy wzory formularzy wymaganych do organizacji wydarzenia i że wypełni je „na dniach po konsultacji z Asią Gąską”.
– Asia jest dla mnie podczas tego dnia bardzo ważną osobą – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Wspiera mnie i pomaga, bo to przecież ona rok temu wykonała logo naszego święta.
Prawdopodobnie logo tegorocznego święta będzie różniło się od tego sprzed 12 miesięcy, ale wykona je także Asia Gąska. Organizatorzy podkreślają, że jest za wcześnie by mówić o tym jak wyglądać dokładnie będzie cały dzień i zapewniają, że poinformują nas o tym „gdy tylko będzie wszystko wiadomo”.

/Fakt/

Wypowiedz się! Skomentuj!