Warszawa, 18 marca 2007 – Najnowszy performance Jej Perfekcyjności zaprezentowany zostanie już jutro wieczorem podczas polowinek Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego w klubie HotL. W wydarzeniu poza Jej Perfekcyjnością weźmie udział m.in. Asia Gąska!

Dzieło zatytułowane jest „Zakaz pedałowania” i nawiązywać ma do akcji organizowanej przez Narodowe Odrodzenie Polski o tej samej nazwie. Jej Perfekcyjność wraz z innymi zaangażowanymi osobami rozdawać ma ulotki przedstawiające logo akcji oraz napis tytułowy.
– Chcemy roznieść imprezę – skomentowała Asia Gąska, znana artystka. – Sama zapowiedź wydarzenia wzbudziła już wielkie emocje.
Na forum Instytutu Dziennikarstwa studenci, którzy dowiedzieli się o wydarzeniu, wyzywają Asię Gąskę i nakazują jej „spier…ać”. Całą sprawę niechętnie komentuje Jej Perfekcyjność, która zapowiedziała, że nic nie powstrzyma ją przed przyjściem na połowinki.
– Moja determinacja jest powszechnienie znana – stwierdziła. – Dlatego chyba nikt nie spodziewa się, że kilka niemiłych słów sprawi, że zrezygnuję z mojego pomysłu.
Jej Perfekcyjność zdradziła, że nie wie jeszcze ile ulotek będzie musiała rozdać, ale koszt ich produkcji pokrywa z własnych środków. Za performancem nie stoi żadna organizacja, ani partia – jest to działanie stricte artystyczne i organizowane przez osoby prywatne.

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!