Polska, 7 kwietnia 2007 – Z okazji obchodzonych jutro świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Jej Perfekcyjność złożyła życzenia wszystkim, którzy wierzą w Jezusa.

W porannej audycji radia Plus, Jej Perfekcyjność powiedziała, że solidaryzuje się w te dni zwłaszcza z osobami niewierzącymi, które muszą „znosić wszechobecność kultu, którego nie rozumieją”.
– Ja także jestem osobą wierzącą i dlatego dzielę się swoimi życzeniami z innymi katolikami – powiedziała w radiu. – Trzymajcie się ciepłi i świętujcie pełni radości ze zmartwychwstania.
W rozmowie z prowadzącą, Jej Perfekcyjność opowiedziała o swoim uczestnictwie we wczorajszej liturgii wielkopiątkowej oraz o spowiedzi, do której przystąpiła także wczoraj już o 6 rano.
– Poszedłem tak wcześnie, bo wiedziałem, że nie będzie kolejki – wyznała. – I oczywiście miałem rację.
Wieczorem zaś, Jej Perfekcyjność uczestniczyła w ostatniej w tym roku liturgicznym drodze krzyżowej a potem ponaddwuipółgodzinnym nabożeństwie adoracji krzyża.
– Moją uwagę zwrócił zwłaszcza pewien farbowany blondynek stojący nieopodal mnie – relacjonowała. – Był tak słodki i na pewno młody, bo miał jeszcze taki trądzik młodzieńczy…
Jej Perfekcyjność mimo wszystko skupiła się na odprawianym nabożeństwie i wytrzymała ten długi czas, cały czas stojąc lub klęcząc.
Dziś Jej Perfekcyjność poświęciła już tradycyjny koszyk ze święconką i kontynuuje przygotowania do świąt. Ma w planach zrobienie jeszcze dwu ciast – szarlotki i babki.
– Mój słynny Sernik Uli jest już gotowy – zdradziła. – Robiłem go wczoraj wieczorem.
Z okazji świąt Jej Perfekcyjność, przebywająca aktualnie w swoim domu rodzinnym, życzyła wszystkim czytelnikom serwisu jejperfekcyjnosc.blox.pl dużo spokoju i wytrwałości.

/Radio Plus/

Wypowiedz się! Skomentuj!