Warszawa, 24 kwietnia 2007 – Kolejne nagranie z Jej Perfekcyjnością w roli głównej pojawiło się na stronie konkursu Aktivist Melanż. W ten sposób Jej Perfekcyjność chce zachęcić wszystkich do głosowania na użytkownika d_vil.

Nagranie wykonane zostało minionej nocy w klubie Utopia i prezentuje Jej Perfekcyjność czarującą i namawiającą jak zwykle do głosowania.
– Szkoda tylko, że Sis nie dała mi więcej czasu na przygotowanie jakiegoś mądrego wystąpienia – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Przez to jestem z niego średnio zadowolona.
W filmiku Jej Perfekcyjność ma na sobie koronę i różdżkę, które w charakterystyczny sposób wyróżniały ją z tłumu bawiących się tej nocy w znanym warszawskim klubie. Także ten strój był powodem dla którego d_vil nagrał kolejny filmik z Jej Perfekcyjnością w roli głównej.
– Staram się jak mogę, by pomóc Sis wygrać pierwszy cyber-reality-show – wyznała Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że wszystkie nagrania ze mną tylko jej pomogą.
Do finału konkursu Aktivist Melanż zakwalifikowało się tylko kilka osób – wśród nich także d_vil, który aktualnie zajmuje drugą pozycję. Wśród osób oceniających filmy jest m.in. Zuza Ziomecka – wydawca miesięcznika „Aktivist”. Konkurs zaś organizują wspominany miesięcznik, telewizja 4fun.tv, Radiostacja, sieć telefonii komórkowej Play oraz producent telefonów Nokia. Do wygrania jest 10 tys. zł, a cała zabawa zakończy się już niedługo.

Filmik oglądać można tutaj:

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!