Warszawa, 8 marca 2007 – Na piątkową imprezę do klubu Mandala zaprosiła wszystkich jej Perfekcyjność w Dniu Kobiet.

Właśnie w piątek bowiem odbyć się tam ma impreza organizowana przez miesięcznik „Aktivist”, operatora komórkowego Play oraz telewizję 4fun.tv w ramach konkursu „Aktivist Melanż”.
– Wpadnijcie więc, zobaczyć jak się bawimy – zaprosiła Jej Perfekcyjność. – Ja będę tam już od 19:00, więc śmiało pojawiajcie się od tej godziny.
Swoje przybycie Jej Perfekcyjność potwierdziła organizatorom wczoraj. Najprawdopodobniej przybędzie tam nie sama, a z osobą towarzyszącą, jednakże sama podkreśliła, że nie jest to nic pewnego i dlatego nie zdradzi kto to będzie.
– Mandala to dość nowy klub, ale za to ulokowany właściwie w sercu Warszawy – opowiadała. – Sam mam zamiar potem przenieść się z niego do Utopii na występ Loli Lou i jej gości w ramach „Girls! Girls! Girls! The cab drag system”.
Udział w imprezie w Mandali jest drugim i ostatnim etapem castingu w programie Aktivist Melanż, w którym do wygrania jest 10 tys. złotych.
Jej Perfekcyjność podkreśliła, że sama do końca nie wie co tam będzie się działo, ale zapowiedziała, że ma zamiar „świetnie się bawić i wszystko utrwalać na moim telefonie”, co zresztą jest jej zadaniem konkursowym.
Na zakończenie Jej Perfekcyjność dodała, że nie wie tylko jeszcze najważniejszej rzeczy – w co ma się ubrać.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!