Warszawa, 20 marca 2007 – Minionej nocy kilkadziesiąt osób otrzymało od Jej Perfekcyjności zaproszenia na kolejną imprezę z cyklu Floor-Sitting Party, która planowana jest na 30 marca.

Jak zwykle nie udało nam się zdobyć kompletu informacji, bo F-SP owiane jest tajemnicą, z której dumna jest organizatorka.
– Wiecie państwo, że jest to impreza zamknięta, na której ceni się bardzo prywatność moich gości – wyjaśniła. – Dlatego nie udzielę więcej informacji.
Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że impreza ma tytuł „Black and white” i jest on zarazem nazwą dress-code’u obowiązującego gości. Nie wiemy ile osób otrzymało zaproszenia, ale ustaliliśmy, że wśród nich nie zabrakło nowych osób.
Floor-Sitting Party będzie trwało jak zawsze od 22 do 24 w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na Ochocie. Wiadomo, że goście mają kilka dni na potwierdzenie swojego przybycia oraz że potem otrzymają od Jej Perfekcyjności wiadomość z dalszymi informacjami oraz danymi do zalogowania się na stronę FloorSittingParty.prv.pl, na której teraz znajduje się zaproszenie dostępne tylko dla osób posiadających aktualne hasło.
Nie udało się nam ustalić jakie wydarzenie artystyczne towarzyszyć będzie tej edycji Floor-Sitting Party, ale goście, którzy zapoznali się już z zaproszeniem mówią o czymś, „czego jeszcze na F-SP nie było” i co ma być wielką niespodzianką dla wszystkich.
Jak zwykle będziemy na bieżąco informować o przygotowaniach oraz samym 7th Floor-Sitting Party.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!