Warszawa, 18 marca 2007 – To już ostatnie dni, gdy głosować można na Jej Perfekcyjność w konkursie Aktivist Melanż. We wtorek konkurs przejdzie do fazy finałowej. Jej Perfekcyjność zaapelowała o wzmożone zaangażowanie w zgłosowanie na jej filmiki.

Drugi etap konkursu kończy się już za dwa dni – do finału przejdzie sześć osób, które wybrane zostanie na podstawie głosów oddawanych na nie na stronie programu Aktivist Melanż. Jej Perfekcyjność co jakiś czas pojawia się w pierwszej piątce najwyżej ocenionych osób, jednakże walka jest zawzięta i jej przeciwnicy oraz ich przyjaciele cały czas zaniżają jej ocenę.
– Dlatego proszę was wszystkich o wsparcie – zaapelowała. – Zwłaszcza w te ostatnie dni nasze wysiłki powinny być wzmożone, jeśli zależy nam na zwycięstwie.
Wszystkie filmiki Jej Perfekcyjności znaleźć można na stronie wybieramJP.prv.pl – tam też można oddawać głosy za pomocą punktów od 1 do 10 przydzielanych każdemu filmowi z osobna.
Przypomnijmy, że sześć osób, które dostanie się do finału otrzyma telefony z kamerą, za pomocą których przez cztery tygodnie od 1 kwietnia filmować będzie swoje życie klubowe. Całość relacjonowana ma być na antenie Radiostacji oraz 4fun.tv a na zwycięzcę – wybranego przez komisję – czekać będzie nagroda w wysokości 10 tys. złotych.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!