Warszawa, 13 marca 2007 – Aż cztery filmiki Jej Perfekcyjności znajdują się w pierwszej piątce najwyżej ocenianych w konkursie Aktivist Melanż! Do końca głosowania został tydzień.

Pierwsze miejsce dziś o 18:45 zajmował filmik dzięki, dzięki. Dokumentuje on moment, gdy Jej Perfekcyjność poprawia sobie makijaż w toalecie klubu Mandala, gdzie w miniony piątek odbyła się ostatnia część castingu do konkursu Aktivist Melanż. Kolejne miejsce zajął filmik uczestnika o pseudonimie Cuba, a następne trzy to także dzieła Jej Perfekcyjności. Są to kolejno: prezentacja, uciekam i Muszę dokończyć to, co muszę dokończyć.
– Ten ostatni i „uciekam” są bez wątpienia moimi ulubionymi! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Uważam, że w nich widać prawdziwego mnie i dodatkowo pokazałem coś kreatywnego, a nie po prostu filmowałem imprezę jak popadnie. Tym bardziej, że była nudna.
Jej Perfekcyjność podkreśla, że głosowanie trwa i nadal mobilizuje i prosi swoich znajomych o oddawanie głosów. Walka bowiem jest bardzo zacięta i jeszcze do niedawna zawistnma konkurencja Jej Perfekcyjności obniżała noty jej filmikom.
Bohaterka i reżyserka prosi jednak, by się tym nie zrażać i oddawać głosy – nawet codziennie.
– Po prostu róbmy swoje – uspokaja. – Głosujmy uczciwie i sprawiedliwie, a wszystko na pewno się ułoży, co widać już teraz.
Ten etap konkursu potrwa do 20 marca. Głosy zostaną potem zliczone i wytypowane w ten sposób sześć osób weźmie udział w wielkim finale. Otrzymają telefony komórkowe na cztery tygodnie i będą filmować nimi swoje życie klubowe od 1 kwietnia. Na podstawie zaś tych filmików jury wyłoni zwycięzcę, który zgarnie nagrodę główną w wysokości 10 tysięcy złotych.
Fani Jej Perfekcyjności dla ułatwienia stworzyli stronę wybieramJP.prv.pl, na której znajdują się wszystkie filmiki Jej Perfekcyjności i na której można na nie głosować.


Stan z 13 marca 2007, z godziny 18:45

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!