Warszawa, 11 marca 2007 – Można już głosować na Jej Perfekcyjność! Filmiki nagrane przez nią w konkursie Aktivist Melanż są już dostępne na stronie wybieramJP.prv.pl. Od wysokości głosów zależy to, czy weźmie ona udział w wielkim finale i zyska szansę na nagrodę w wysokości 10 tys. zł. Jej Perfekcyjność zaapelowała do swoich fanów i przyjaciół o głosowanie.

Na konkursowej stronie umieszczono 8 filmów dokumentujących imprezę w klubie Mandala, w jakiej wziąć udział musiała Jej Perfekcyjność w miniony piątek. Teraz wszystko w rękach internautów.
– Mam nadzieję, że wszystkie bliskie mi osoby będą głosować codziennie – emocjonuje się Jej Perfekcyjność. – Specjalnie dla nich stworzyliśmy łatwiejszy adres wybieramJP.prv.pl.
Głosować można ograniczoną ilość razy ale za to na każy z filmików – także tych nakręconych przez innych uczestników programu. Ocenianie filmików polega na kliknięciu kropki oznaczające ilość punktów, jaką chcemy przyznać danemu nagraniu w skali od 1 do 10. Oczywiście filmiki są dostępne dla każdego, kto zechce wejść na stronę. Głosowanie trwa do 20 marca. Wytypowane w ten sposób 6 osób będzie brało udział od 1 kwietnia w finale. Otrzymają na 4 tygodnie telefony multimedialne, dzięki którym będą mogły na bieżąco uwieczniać swoje życie imprezowe.
Na powstających w ten sposób wideoblogach, na antenie 4funTV oraz na antenie Radiostacji ruszy wielkie show. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 10 tysięcy złotych.
– Oczywistym jest, że pieniądze te przydadzą się mi, tak jak każdemu – powiedziała Jej Perfekcyjność. – W bardzo znaczący sposób poprawiłyby moją sytuację życiową.
Jej Perfekcyjność zaapelowała „do wszystkich, którym bliski jest jej los”, by głosowali wysoko na jej filmiki jak najczęściej. W jednym z filmów deklaruje natomiast, że podzieli się ze wszystkimi, którzy udowodnią oddanie na nią głosu połową nagrody.
Organizatorem konkursu jest miesięcznik „Aktivist”, operator komórkowy Play, 4fun.tv oraz Radiostacja.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!