Warszawa, 30 marca 2007 – Od 7 rano rozpoczęła Jej Perfekcyjność przygotowania do dzisiejszej imprezy. Na pierwszy ogień poszło przygotowanie szarlotki.

Na fotoblogu JejPerfekcyjnosc4.prv.pl zamieszczane są fotografie dokumentujące przebieg wydarzenia. Pierwsze zdjęcia pojawiły się dziś rano i prezentują przygotowywanie ciasta.
– Pomyślałem, że w ten sposób moi przyjaciele będą ze mną jeszcze bliżej – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Choć zdaję sobie sprawę, że to może rodzić poczucie nazbyt intymnego wkraczania w moją codzienność.
Na fotoblogu mają się dziś pojawiać „najszybciej jak to możliwe” fotografie ukazujące przygotowania do F-SP, ale jednocześnie „nie zdradzające zbyt wiele”.
Jej Perfekcyjność podkreśliła, że będzie to najliczniejsza impreza w historii – przybędzie na nią około 27 osób, co jest „dotychczasowym rekordem”. Mimo wszystko Jej Perfekcyjność zapewniła, że postara się każdym z gości zająć z osobna i ma nadzieję, że „jak zwykle wszyscy będą się świetnie bawić”. Zapowiedziała także, że przygotowania będą trwały cały dzień i obejmą także sprzątanie mieszkania, „drobne zakupy”, odebranie z dworca gościa jadącego z Trójmiasta oraz oczywiście przygotowanie miejsc siedzących.
– Mam nadzieję, że najpóźniej około 21 wszystko będzie już gotowe – powiedziała. – Tradycyjnie jednak proszę gości o nieprzybywanie przed czasem.
Impreza rozpocznie się o godzinie 22 i potrwa – jak zawsze – do północy. Tematem tej edycji jest „Black and White” i w tej stylistyce ubrani mają być wszyscy goście. Na siódmą edycję F-SP Jej Perfekcyjność zaprosiła profesjonalnego fotografa, który wykona zdjęcia podczas imprezy. Niestety, będą one dostępne tylko na oficjalnej stronie FloorSittingParty.prv.pl, na którą dostać można się tylko po zalogowaniu.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!