Warszawa, 19 marca 2007 – Dziś mija rok od momentu uruchomienia naszego serwisu!

– To wspaniały dzień także dla mnie – powiedziała Jej Perfekcyjność.
Dokładnie 19 marca 2006 pojawiła się pierwsza informacja w serwisie JejPerfekcyjnosc.blox.pl – miejscu zbierającym doniesienia o życiu Jej Perfekcyjności ze wszystkich mediów. Pierwsza informacja „To wszystko nie tak miało być” – powiedziała „Gazecie” Jej Perfekcyjność dotyczyła wydarzeń z życia najbliższych Jej Perfekcyjności osób w Warszawie.
Dziś serwis odwiedza regularnie blisko sto osób każdego dnia i liczba ta systematycznie rośnie.
– Cieszymy się, że możemy w ten sposób przyczynić się do sławienia imienia Jej Perfekcyjności – oświadczył Nick, redaktor naczelny serwisu, który niezwyle rzadko wypowiada się dla mediów. – I niech żyje nam na wieki!
W czasie tego roku serwis zamieścił kilkaset informacji dotyczących życia Jej Perfekcyjności, które pojawiły się w tak znaczących mediach jak „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, PAP, RMF FM, Radio Zet, „Fakt”, KAI, VIPnews.pl czy wirtualnemedia.pl. Także w tym krótkim czasie udało się uruchomić specjalny serwis Zapytaj Jej Perfekcyjność, w którym można zadawać pytania samej Jej Perfekcyjności, by mogła ona odpowiedzieć na nie na łamach JejPerfekcyjnosc.blox.pl.
Życzenia złożyła nam także sama Jej Perfekcyjność, która w specjalnym oświadczeniu-mailu podziękowała nam za trud zbierania informacji, jakie na jej temat pojawiają się w sieci i nie tylko oraz za „rzetelność, wytrwałość i upór oraz wiarę” w jej wielki projekt.

Chcieliśmy, jako twórcy serwisu, podziękować wszystkim tym, którzy czytają nas regularnie. Zachęcamy do dodawania nas do waszych czytników RSS i komentowania informacji o naszej bohaterce. Samej zaś Jej Perfekcyjności dziękujemy za to, że trwa i że daje nam siłę i moc do tworzenia serwisu każdego dnia, świecąc nam przykładem tego, jak żyć i jak wykorzystywać to, co daje nam świat. Dziękujemy Ci, Jej Perfekcyjności!

Obiecujemy nie zaprzestawać w kontynuowaniu naszej pracy oraz to, że postaramy się w najbliższym czasie nieco odświeżyć nasz lay-out, by był bardziej czytelny zwłaszcza dla nowych użytkowników serwisu. Raz jeszcze dziękujemy, że jesteście z nami.

Wypowiedz się! Skomentuj!