Warszawa, 4 marca 2007 – Informację o zakwalifikowaniu się do drugiego etapu konkursu Aktivist Melanż otrzymała wczoraj telefonicznie Jej Perfekcyjność.

Informację tę przekazał dziś rzecznik prasowy Jej Perfekcyjności wraz ze specjalnym oświadczeniem. Jej Perfekcyjność informuje w nim, że swoje zgłoszenie do castigu wysłała „dawno temu i już całkiem ta sprawa wypadła” jej z głowy. Telefon jaki wczoraj otrzymała, przypomniał jej o tym.
Oznacza to najprawdopodobniej, że została ona jedną z kandydatek do finału. W sumie wybranych ma być w ten sposób 6 z 24 osób.
– Na razie wiem tylko, że więcej informacji dostanę we wtorek – powiedziała w rozmowie teleofnicznej z naszym dziennikarzem. – I że w piątek albo w sobotę mam filmować swoją imprezę czy coś takiego. Naprawdę nie jestem w stanie udzielić więcej informacji, bo nic więcej nie wiem.
Jej Perfekcyjność zaapelowała już teraz, by śledzić stronę zapowiadającą konkurs a za 6 dni odwiedzić serwis www.aktivist.pl/melanz i głosować na nią.
Aktivist Melanż to konkurs, który magazyn „Aktivist” organizuje wraz z nowym operaotrem komórkowym Play oraz kanałem 4fun.tv. Zwycięzca konkursu otrzymać ma nagrodę w wysokości 10 tys. złotych. O przebiegu konkursu będziemy informować.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!