Warszawa, 23 marca 2007 – Ogłoszono wyniki konkursu Aktivist Melanż. Jej Perfekcyjność, mimo bardzo wysokich wyników, nie została zakwalifikowana do finału. Jej zdaniem konkurs był przeprowadzony „nie fair”.

Okazało się bowiem, że to nie wysokość oceny przy filmie zadecydowała o dostaniu się do finału – wyboru na podstawie subiektywnej opinii dokonały jurorki konkursu.
– Szkoda, że nikt wcześniej nam tego nie powiedział – wyznała Jej Perfekcyjność. – Jednocześnie gratuluję naprawdę szczerze mojej sis, która się dostała do finału! Będę trzymać kciuki!
W ten sposób Jej Perfekcyjność odniosła się do faktu, że uczestnik d_vil dostał się do najważniejszej szóstki uczestników i obiecała głosować na niego. Jej Perfekcyjność dodała także, że jej zdaniem niesprawiedliwa była możliwość dosyłania filmików przez niektórych uczestników po imprezie w klubie, która początkowo miała być jedynym miejscem ich nagrywania. Skomentowała to krótko, jako nadużycie.
Konkurs zakończył się dzisiaj – a kilka minut po 18:00 uczestnicy otrzymali pocztą wiadomości o tym kto dostał się do finału.
Przypomnijmy, że Aktivist Melanż, to konkurs organizowany przez miesięcznik „Aktivist”, telefonię Play, telewizję 4fun.tv oraz Radiostację.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!