Warszawa, 22 marca 2007 – W wieczornym serwisie informacyjnym Radia Zet Jej Perfekcyjność podziękowała wszystkim, którzy oddali głosy na jej filmiki w konkursie Aktivist Melanż. „Te słowa niechaj trafią także do tych, którzy głosowali dając mi noty niskie lub najniższe. Dziękuję” – powiedziała.

Dziś kończy się drugi etap konkursu Aktivist Melanż, w którym udział wzięła m.in. Jej Perfekcyjność. Na specjalnej stronie wybieramJP.prv.pl można było przez kilkanaście dni oddawać głosy na filmiki, które przygotowała na specjalnej imprezie zorganizowanej przez miesięcznik „Aktivist” w warszawskim klubie Mandala.

– Na moje filmiki głosowało kilkaset osób! Naprawdę nie spodziewałem się takiej popularności – powiedziała. – Dlatego chcę wszystkim tym, którzy klikali na moje filmiki podziękować.
Jej Perfekcyjność podkreśliła, że będzie jej miło, jeśli uda się jej dostać do finału konkursu, bo do wygrania jest tam 10 tysięcy złotych. Jednakże zaznaczyła, że do całego swojego życia podchodzi z dystansem na tyle wielkim, że i ten konkurs traktuje tylko jako zabawę. Jej zdaniem udowodniła to już sama forma filmów, które przygotowała.
– Także ci, którzy zaniżali moją średnią zasługują na podziękowanie – powiedziała. – Wiecie przecież, jak cenię wszelkie objawy aktywności ludzkiej, także te będące w opozycji mnie.
Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że jeśli dostanie się do finału, da z siebie wszystko, by jej fani mogli podziwiać przygotowane przez nią filmiki. Przypomnijmy, że w finale 6 osób otrzyma telefon Nokia, za pomocą którego przez cztery tygodnie od 1 kwietnia kręcić ma filmy na imprezach, w których bierze udział. Potem oceniać je będzie jury, które zadecyduje o przyznaniu nagrody głównej. Filmiki dostępne będą w internecie, ale także na antenie 4fun.tv. W konkurs włączyła się także sieć komórkowa Play oraz Radiostacja.

/Radio Zet/

Wypowiedz się! Skomentuj!