Warszawa, 4 marca 2007 – Do Jej Perfekcyjności trafiają maile, w których jej fani i przyjaciele przekazują jej informacje o tym, gdzie i w jakim kontekście pojawiła się mediach. Najnowsze doniesienie dotyczy koncertu CeCe Peniston.

Koncert, na którym obecna była także Jej Perfekcyjność, odbył się tydzień temu w klubie Utopia. CeCe Peniston to gwiazda, która znana jest przede wszystkim z hitu „Finally”.
– Znałem tę piosenkę z filmu „Priscilla. Królowa pustyni”, więc ucieszyłem się, że dane mi będzie zobaczyć CeCe na żywo – powiedziała. – Tym bardziej, że koncert miał miejsce w klubie Utopia.
Jej Perfekcyjność wiedziała, że w klubie obecnych jest sporo fotografów. Nie chowała się tylko przed tym, który robił zdjęcia na oficjalną stronę klubu, bo „przecież bywalcy klubu wiedzą, że tam jestem”. Okazuje się jednak, że fotografowi serwisu VIPnews.pl udało się także uchwycić Jej Perfekcyjność bawiącą się w klubie. Fotografię tę zamieścił zaś portal wp.pl w swoim dziale Gwiazdy. Zauważył to jeden z fanów Jej Perfekcyjność i natychmiast doniósł jej o tym w wiadomości e-mail.

– Byłem strasznie zaskoczony – powiedziała. – Po pierwsze tym, że jednak udało się im złapać mnie w kadr, a po drugie tym, że ktoś dostarczył mi link do fotografii. Chciałem za to serdecznie podziękować.
Jej Perfekcyjność przy okazji zachęciła i zaapelowała, by zawsze donosić jej o tego typu wydarzeniach na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl. Fotografię wyłowioną w internecie zamieszczamy poniżej.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!