Warszawa, 4 lutego 2007 – Nic już nie powstrzyma Floor-Sitting Party przed reaktywacją. Dzisiaj goście Jej Perfekcyjności otrzymali zaproszenia na szóstą imprezę z cyklu. Odbędzie się ona 17 lutego w sobotę.

Jej Perfekcyjność zdradziła, że zaproszenia wysłała „do kilkudziesięciu osób”, nie chciała jednak zdradzić dokładnie do ilu. Jak zwykle przed F-SP nie chciała udzielać żadnych dodatkowych informacji, podkreślając, że jest to impreza zamknięta dla mediów.
– Na pewno jest gotów na to, że gości będzie więcej niż poprzednio – powiedziała. – Wszystko okaże się już 12 lutego.
Tego bowiem dnia – jak udało się nam ustalić – mija termin potwierdzania obecności na wydarzeniu. Jak zwykle zaproszeni dostali tylko krótką zapowiedź oraz dane potrzebne do zalogowania na stronę FloorSittingParty.prv.pl, na której znalazły się wszystkie potrzebne informacje.
Jak zwykle impreza odbędzie się w domu Jej Perfekcyjności na Ochocie i trwać będzie dokładnie 2 godziny – od 22:00. Zawsze też imprezie towarzyszy wydarzenie artystyczne. Ze źródeł zbliżonych do Jej Perfekcyjności dowiedzieliśmy się, że tym razem nie będzie na niej prezentacji nowych jej prac, za to swój wernisaż będzie miał cykl „Gejów 7 grzechów głównych” Asi Gąski.
Z danych, jakie do tej pory zebraliśmy wynika, że tytuł imprezy to „High Identity Verification. Restart”, ale informacja ta wciąż nie została potwierdzona w wystarczający sposób.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!