Warszawa, 19 lutego 2007 – Od dziś Jej Perfekcyjność wyznacza tydzień zapisów na jej nowy performance. Zapisy przeprowadza także za pomocą serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl!

1. O co chodzi?
Jej Perfecyjność organizuje performance polegający na tym, że każdej nocy w marcu będzie u niej spała inna osoba. W sumie osób tych ma być 31 i z każdą z nich rano Jej Perfekcyjność zrobi sobie zdjęcie dokumentujące to wydarzenie.

2. Kto może wziąć udział?
Teoretycznie – każdy. Praktycznie zaś ilość miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo mają znajomi Jej Perfekcyjności.

3. Co muszę zrobić?

Skontaktuj się z Jej Perfekcyjnością – za pomocą komentarza do tej wiadomości, mailowo na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl lub za pomocą komunikatora, jeśli masz Jej Perfekcyjność na liście. Pamiętaj, im szybciej, tym łatwiej będzie Ci wybrać odpowiadający Ci termin.

4. Co muszę przygotować?
Nic. Musisz wziąć tylko rzeczy do spania. Założenie jest takie, że osoba przybywająca zjawia się około godziny 23 lub 24 w mieszkaniu Jej Perfekcyjności i nocuje tam do rana.

5. Co mam zapewnione?
Jej Perfekcyjność zapewnia łóżko, pościel (odpowiednia także dla alergików!), możliwość spania oraz śniadanie w postaci bułki oraz jednego z trzech wybranych jogurtów/serków, które jednak zadeklarować trzeba wcześniej.

6. Co dalej?
Dzieło zostanie zakończone, gdy u Jej Perfekcyjności nocować będzie 31 osoba. Wtedy performance zostanie uznany za udany i wyniki z niego opublikowane będą w internecie.

7. Coś jeszcze?
Wszyscy nocujący zrzekają się praw autorskich do dzieła oraz wyrażają zgodę do przetwarzania w celach artystycznych zdjęć wykonanych po zakończeniu performance’u.

Serdecznie zachęcamy Was do włączenia się w wielkie dzieło Jej Perfekcyjności. Pamiętajcie, że czas na zgłoszenia macie tylko do 26 lutego. Od 1 marca rusza performance! O jego przebiegu będziemy informować w serwisie JejPerfekcyjnosc.blox.pl!

/Zapytaj Jej Perfekcyjność/

Wypowiedz się! Skomentuj!