Warszawa, 2 lutego 2007 – Pod koniec stycznia minął rok od momentu powstania Formacji Różowej Saneczki, w skład której poza Jej Perfekcyjnością wchodzą także Ma i To. Z tej okazji cała trójka świętuje.

Formacja spędziła razem dwie ostatnie noce, podczas których zjadła kolację, udała się na sushi, obejrzała kilka filmów i wypiła kilka butelek dobrego alkoholu – w tym wina produkcji domowej.
– Formacja tak naprawdę istnieje dłużej, ale to właśnie mniej więcej rok temu postanowiliśmy o jej oficjalnym zawiązaniu – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Teraz świętujemy.
Oczywiście śwętowanie jeszcze się nie zakończyło. Dziś wieczorem Formacja Różowe Saneczki udać się ma do conajmiej dwu warszawskich klubów. Prawdopodobnie także jutro spędzi razem noc, wędrując po miejscach rozrywki. Udało się nam ustalić, że dziś FRS pojawi się na pewno w klubie Utopia.

Formacja Różowe Saneczki to nieformalna grupa zawiązana przez Jej Perfekcyjność, To i Ma w celu wymiany informacji oraz zacieśnienia współpracy dotyczącej wspólnych znajomych. FRS realizuje swoje cele m.in. poprzez prowadzenie zamkniętego forum dyskusyjnego w ramach grona przyjaciół 'FRS – Formacja Różowe Saneczki’ w serwisie grono.net, regularne spotkania członków oraz wymianę danych za pomocą środków komunikowania na odległość – w tym telefonów, komputerów i internetu.

/Fakt/

Wypowiedz się! Skomentuj!