Warszawa, 6 lutego 2007 – Z okazji zakończonej właśnie rocznicy powstania Formacji Różowe Saneczki, jeden z jej członków – Ma – stworzył krótki filmik dokumentujący historię nazwy nieformalnego ugrupowania.

Rok temu w styczniu 2006 Jej Perfekcyjność spędziła noc po udanej imprezie w domu Ma – podczas owego spotkania, w którym uczestniczył oczywiście także To, doszło do zawiązania Formacji.
– Cel spotkania był zupełnie inny i na pewno nie jest powodem do dumy – wyznała Jej Perfekcyjność. – Byłem załamany po pewnym niepowodzeniu życiowym i po raz pierwszy postanowiłem z tego powodu się upić.
Pierwszy i – dodajmy – ostatni. W ten sposób Jej Perfekcyjność może powiedzieć, że także tego próbowała zbliżając się do perfekcyjności. Niemniej efektem spotkania i wspólnego oglądania archiwalnego odcinka programu „Szymon Majewski Show” było właśnie powstanie FRS. Nazwę zaproponowała… sama Violetta Villas i to ona jest główną bohaterką klipu. Pojawia się w nim także sam Szymon Majewski oraz Roman Giertych.
Na prośbę Jej Perfekcyjności, Ma zgodził się na umieszczenie klipu także w naszym serwisie – za co pragniemy jej bardzo serdecznie podziękować.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!