Łódź, 8 lutego 2007 – Jej Perfekcyjność gościnnie zawita dziś do Łodzi. Około godziny 17:30 jej pociąg zjawi się na dworcu Łódź Fabryczna, by już godzinę później mogła spotkać się z przyjaciółmi i fanami w centrum miasta.

Jej Perfekcyjność odwiedza Łódź rzadko, ale dość regularnie. Rozpoczęta dzisiaj wizyta potrwa do niedzieli, kiedy to o 6:01 rano wyjedzie do Szczecina.
– Cieszę się, że dane będzie mi się spotkać z moimi znajomymi – wyznała przed wyjazdem. – Nie mogę się doczekać rozmowy z Be i Se, jeśli oczywiście uda nam się spotkać.
W Łodzi trwają teraz zimowe ferie i nie wszyscy z jej przyjaciół zostali odpowiednio wcześniej uprzedzeni o wizycie, więc – jak sama zaznacza – być może część z nich będzie poza miastem w tych dniach.
Jej Perfekcyjność zatrzyma się jak zwykle u Go, z którą nie widziały się już od wakacji 2006. „To bardzo długo”, jak sama powiedziała i dlatego postanowiła zmienić tą sytuację.
Jej Perfekcyjność poza dzisiejszym spotkaniem nie ma na razie w planach nic szczególnego – jak powiedziała, jest „otwarta na propozycje”. Stwierdziła tylko, że najpewniej wpadnie do redakcji tygodnika „Angora”, by i tam zobaczyć się z bliskimi znajomymi.
Jej Perfekcyjność wróci do Warszawy 17 lutego przed południem.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!