Warszawa, 18 lutego 2007 – Uczestnicy są zgodni – to było najbardziej udane Floor-Sitting Party w dotychczasowej historii tego cyklu! Wczorajsza impreza zakończyła się wielkim sukcesem Jej Perfekcyjności.

Na temat F-SP wiemy tylko tyle, ile doniosą nam uczestnicy tej imprezy oraz osoby ze źródeł zbliżonych do Jej Perfekcyjności. Sama bowiem impreza jest zamknięta dla mediów i nie mają one na nią wstępu. Tak samo było i tym razem. Mieszkanie Jej Perfekcyjości na Ochocie otwarte było tylko dla 22 osób, które przybyły na F-SP z jej zaproszenia.
Impreza rozpoczęła się dokładnie o 22 i trwała – jak zawsze – do północy. W tym czasie uczestnicy mieli możliwość spędzić czas w miłym towarzystwie a także podziwiać prace Joasi Gąski. Cykl zatytułowany „Gejów siedem grzechów głównych” miał swój wernisaż właśnie podczas szóstej imprezy cyklu Floor-Sitting Party.
Prace wykonane są charakterystyczną dla J. Gąski techniką – grafiką komputerową w programie Paint. Cykl składa się z siedmiiu rysunków z podpisami. Wszystkie odnoszą się do cech przypisywanych homoseksualistom.
Jak zwykle wydarzeniu towarzyszyła także muzyka przygotowana tym razem na podstawie składanek FG DJ Radio oraz pokaz fotografii chłopców, którzy zdaniem Jej Perfekcyjności „są warci uwagi”, przeplatanych zdjęciami z poprzedniej edycji imprezy. Nie zabrakło oczywiście słynnego ciasta, które za każdym razem szykuje gospodyni. Goście tym razem zostali poczęstowani kruchym placem z bakaliami i pianką.
Pewnym wydarzeniem nietypowym na imprezie był performance, w którym wzięli udział wszyscy zgromadzeni. Dzieło pod tytułem „Dwadzieścia osób dmuchających jednocześnie prezerwatywy” wydarzyło się kilka minut po godzinie 23 i wywołało ogromne poruszenie wśród przybyłych, którzy nie spodziewali się takiego zamieszania.
Impreza była na tyle udana, że o północy zgromadzeni niechętnie opuszczali mieszkanie Jej Perfekcyjności. Ta jednak, występująca tym razem w stroju Madonny z teledysku „Hung up”, była nieugięta i zdecydowanie stopniowo żegnała przybyłych, z którymi jednak w większości widziała się potem w klubie Utopia.
Sama Jej Perfekcyjność opisując miniony wieczór na swoim blogu, nazwała go jednym z najbardziej udanych w historii. Na swoim fotoblogu pominęła zdjęcia z F-SP, zamieszczając jedynie te, które dokumentują czas przed i po imprezie. Wybranem bowiem przez nią zdjęcia z samego wydarzenia dostępne są na stronie FloorSittingParty.prv.pl jedynie dla osób zalogowanych.
Z nieoficjalnych źródeł udało się nam ustalić, że Jej Perfekcyjność od około tygodnia planuje już siódmą edycję Floor-Sitting Party.

Jedna z prac Joasi Gąski z cyklu „Gejów siedem grzechów głównych” – „Roz-Wiązać-Się się da, rozdwoić już nie.”

Fotografia Jej Perfekcyjności z 6th Floor-Sitting Party dzięki uprzejmości jednego z gości:

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!