Warszawa, 3 lutego 2007 – Od dziś nie tylko użytkownicy serwisu nadchodzi4.com będą mieli możliwość oglądania fotografii dokumentujących życie Jej Perfekcyjności! Na stronie JejPerfekcyjnosc4.prv.pl każdy ma okazję zobaczyć najnowsze wpisy fotobloga Jej Perfekcyjność w ramach programu testującego nową sieć telefonii komórkowej Play.

Dotychczas tylko osoby będące wśród 20 tysięcy wytypowanych do programu nadchodzi4.com mogły cieszyć się tym przywilejem. Jej Perfekcyjność postanowiła to zmienić i na jej prośbę administratorzy obsługujący jej biuro prasowe zorganizowali witrynę JejPerfekcyjnosc4.prv.pl.
– Czwórka w nazwie oznaczać ma, że są to właśnie zdjęcia zrobione specjalnie z myślą o czwartym operatorze – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Chcę też w ten sposób jakoś przyczynić się do promowania alternatywnych rozwiązań telekomunikacyjnych.
Jej Perfekcyjność dodała, że wcale nie uważa operatora Play Mobile za najlepszego – ale jest „fanatyczką wolnego rynku”. Fotoblog aktualizowany jest bardzo często i zawiera mnóstwo fotografii samej Jej Perfekcyjności oraz jej przyjaciół, znajomych i fanów. Jednocześnie Jej Perfekcyjność zaprosiła wszystkich zarejestrowanych w serwisie nadchodzi4.com, by dodawali jej bloga do ulubionych oraz by głosowali na jej fotografie.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!