Warszawa, 17 stycznia 2007 – Klub Utopia będzie dziś wieczorem gościł u siebie Lolę Lou i Jej Perfekcyjność.

Jak nas poinformowało bbiuro prasowe Jej Perfekcyjności – będzie ona gościem na koncercie 'Lola Lou’s: „Calendar Girl” – Launching Party’, który rozpocząć ma promocję kalendarza na rok 2007 wydanego przez gwiazdę.
– Strasznie się cieszę na to spotkanie – powiedziała Jej Perfekcyjność. – I nie mogę się doczekać kalendarza Loli. Na pewno będzie śliczny!
Wiadomo już, że w klubie odbędzie się dziś także wystawa fotografii, które zdobią wydawnictwo – by każdy mógł je dokładnie obejrzeć. Kalendarz kosztować ma 60 złotych i będzie go można kupić właśnie na dzisiejszym koncercie – na którym też Lola Lou upiększać go będzie swoim autografem.
– Wszystko, co robi Lola jest najwyższej klasy i jakości – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Dlatego muszę się dziś pojawić w Utopii, mimo że środa jak i czwartek są dla mnie normalnymi dniami roboczymi.

Dla niecierpliwych dodać możemy, że kalendarz kupić będzie można także podczas popołudniowego koncertu Loli Lou w klubie Amnesia, gdzie odbędzie się przepremierowa jego prezentacja.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!