Warszawa, 23 stycznia 2007 – Dziś mija trzeci dzień testów, jakim Jej Perfekcyjność zgodziła się poddać sieć telefoniczną P4 w ramach akcji Nadchodzi4.com.

Nowy ioperator, którego komercyjne wejście na rynek planowane jest za kilka miesięcy już jakiś czas temu zaproponował Jej Perfekcyjności wzięcie udziału w teście. Po wielu tygodniach wahania, ta zgodziła się wreszcie na przystąpienie.
– Pomyślałem, że nie mam nic do stracenia, a mogę pomóc w zwiększeniu konkurencyjności na rynku usług telefonicznych – wyjaśniła. – W sobotę spotkałem się więc z przedstawicielami sieci i odebrałem potrzebne rzeczy.
Jej Perfekcyjność otrzymała telefon Samsung SGH, kartę SIM z numerem zaczynającym się od 0-790 oraz płytę informacyjną akcji Nadchodzi4.com. Od tego momentu dzwoni, smsuje i korzysta z internetu za pomocą nowych gadżtów.
– Podobają mi się – zdradziła. – Mam co prawda kilka uwag, ale ogólnie wysoko oceniam to, co przygotowała firma P4.
Jej Perfekcyjność nie chciała zdradzić co nie podoba się jej w programie, w którym zgodziła się wziąć udział. Zdradziła tylko, że na stronie nadchodzi4.com pojawił się jej blog, który prowadzić zamierza do końca akcji.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!