Warszawa, 18 styczna 2007 – W pokoju Jej Perfekcyjności zawisł wyjątkowy kalendarz wydany przez Lolę Lou. Panie spotkały się na jego promocji wczoraj wieczorem w klubie Utopia na imprezie 'Calendar Girl – Launching Party’.

Kalendarz składa się ze zdjęć Loli wykonanych przez Kasię Górną i jest pierwszym w życiu gwiazdy. Jej Perfekcyjność zakupiła go za jedyne 50 złotych.
– Oczywiście, mogłem go dostać za darmo – wyjaśnia. – Ale uważam, że za świetną pracę należy się zapłata i nie śmiałbym uciekać od niej jeśli idzie o ten kalendarz.
Na początku imprezy Jej Perfekcyjność przywitała się serdecznie z Lolą Lou. Obie panie nie widziały się dość dawno, stąd też zamieniły kilka słów zanim zajęły się swoimi znajomymi.
Promocji kalendarza towarzyszyła wystawa kilkudziesięciu fotografii, które powstały w momencie jego przygotowania. Autorką wszystkich jest właśnie Kasia Górna, która także pojawiła się wczoraj w klubie. Oczywiście Lola Lou zaśpiewała dla wszystkich przybyłych swoje największe hity: „Wahtevere Lola wants”, „Love Generation” czy choćby „Yes, sir I can boogie”. Zgromadzona widownia świetnie bawiła się przy rytmach serwowanych przez gwiazdę.
– Potem Lola podpisywała swoje kalendarze – opowiada. – Mój podpisała „Dla Jej Perfekcyjności kisses Lola Lou”.
Występ zakończył się około północy – wtedy też Jej Perfekcjność zamieniła kilka słów z Lolą na temat śpiewanych piosenek i planowanej na piątek imprezy z cyklu 'Girls! Girls! Girls! The cab drag system’.

Poniżej zamieszczamy reklamę imprezy otwierającej promocję kalendarza Loli. Wkrótce – w miarę możliwości – postaramy się pokazać kalendarz z autografem Jej Perfekcyjności.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!