Warszawa, 13 stycznia 2007 – Jej Perfekcyjność zszkowała wszystkich swoim nowym makijażem – uwagę bawiących się wraz z nią w warszawskich klubach przykuwała przede wszystkim pomadka w kolorze 'shimmering pink’.

Podczas wczorajszego wieczoru Jej Perfekcyjność dotrzymała słowa danego tydzień temu co do kolejności klubów jakie odwiedzi.
– Nie udało mi się to tydzień temu ze względu na moich przyjaciół – wyznała. – Musiałam iść na kompromis, żeby wiedzieli jak bardzo mi na nich zależy.
Tym razem jednak postanowiła spełnić zapowiedzi i odwiedzić takie klub HotL, który „wypadł” z planu tydzień temu. I udało się. Tak więc po krótkiej wizycie w klubie toro, Jej Perfekcyjność wraz z To udała się w okolice Krakowskiego Przedmieścia, by pokazać swojemu towarzyszowi klub, w którym jeszcze właściwie nie był. Okazało się, że tej nocy gra tam znajomy DJ Jej Perfekcyjności – Kuki.
– Nie podchodziłem do niego, by go nie rozpraszać, ale widziałem wyraźnie, jak dobrze bawił się grając dla nas wszystkich – opowiedziała. – Zresztą my także spędziliśmy cudowne kilkadziesiąt minut przy jego dźwiękach.
Po wyjściu z HotLa, Jej Perfekcyjność spotkała swojego przełożonego w strukturach samorządu studentów. Niestety, jemu nie udało się dołączyć do bawiących się w klubie – nie został wpuszczony przez selekcjonera, który znany jest z surowości swoich wyborów.
Potem Jej Perfekcyjność udała się do klubu Utopia, gdzie bawiła się do rana w gronie swoich najbliższych. Narzekała tylko, że brakuje jej kilku osób – w tym choćby Ma, który tego dnia miał pisać swoją pracę końcową na studia.
Uwagę wszystkich w kolejno odwiedzanych klubach przykuła makijaż Jej Perfekcyjności – nowy podkład, nowy puder oraz zupełnie szałowy błyszczyk 'full glow gloss’. Nie było osoby, która nie przyglądałaby się choć przez chwilę jej ustom. Część z nich komentowała ich wygląd – zawsze pozytywnie.
W klubie Utopia doszło do spotkania dwu bliskich koleżanek – Loli Lou i Jej Perfekcyjności. Pierwsza z nich występowała „w cywilu”, ale zaprosiła Jej Perfekcyjność na środowy występ, który otworzyć ma promocję kalendarza ściennego na rok 2007 ze zdjęciami z Lolą w roli głównej.
Dziś Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że prawdopodobnie odwiedzi tylko Utopię, ma bowiem wiele pracy zawodowej w ciągu dnia i nie chce się z nią spieszyć. Zaś jeśli idzie o Utopię – powiedziała, że „musi się tam zjawić”, ponieważ imprezę z cyklu Rich & Famous nawiedzi dziś Lisa Millet – jedna z gwiazd muzyki klubowej.

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!